Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Tez tam byłem
  2. Zdjęcie "dowodowe" można powiedzieć ale dość drogie... [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 22:19_________________________________________________http://allegro.pl/a4-s4-rs4-b5-recaro-jasne-rarytas-i2058368353.html ktoś chętny? Sam bym takie połknął
  3. myslalem kiedys nad takim foto...ale niestety nie wyciągne tyle :polew: :polew:
  4. Ja ostatnio głównie bokami odśnieżam... :kox:
  5. Jak kto woli tak interpretuje :polew:
  6. Ja tam zapamiętam tylko foto nr 1 Mike słusznie napisał: JEST JEST ZABAWA :kox:
  7. Ja się może przejadę ale tylko w niedziele na uroczysty przejazd przez Zakopiec :naughty: Fudusze urlopowe niestety chwilowo się wyczerpały... :wallbash: A szkoda... Pisze się ktos na wyjazd?
  8. Ale...?? http://otomoto.pl/audi-s4-C19283100.html ale są lepsze więc dlaczego osiadać na laurach... :polew:
  9. Czytałeś jak ja widzę idealną B8kę? - gdzieś tam przy zdjęciu mojej przymiarki jest
  10. http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-7-tdi-190km-2008r-pelna-fv-23-automat-i2026104641.html a co powiesz na to??
  11. Bardzo możliwe...a wtedy wszystkim kopary opadną Może sie Mike na nowego czterołapa skusi zamiast motoru: http://moto.allegro.pl/mitsubishi-lancer-evo7-promotor-trackday-gsmp-i2045175336.html :naughty:
  12. I się BMWiarze dziwią że mają tką reputację... :polew: Małe OT: widziałem wczoraj w Starym Sączu prawdopodobnie naszego kolegę Czikite! Brak tablicy z tyłu, brak przedniego zderzaka i ziejący po oczach fmic z przodu! Się rzuca w oczy! Modzi chlopak...
  13. się chlopakom nudzi... :gwizdanie: :polew: :polew:
  14. ebay? Czas Panie czas... Szkoda że wcześniej o tym nie pomyślałem
  15. 31.12.2011 ok. 12:30 granatowe B5 avant SGL xxxxx - Olcza, Zakopane ładnie buczało... slina
  16. Darecy zrobiłbym tak: buda zrezana na sedana z Twojej + przód z S-lina + wnętrze z Twojej + fotele z RS-a + silnik i napęd z mojej + ładne 18 aluminium i jest lala :kox: :polew: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 09:29_________________________________________________Tak z innej beczki: http://allegro.pl/pavilion-g6-1240sw-i3-2330mw7h-320-4gb-dr-15-6-i2042415481.html - co myślicie? Tylko cena jak dla mnie 2050 opyla się?
  17. Ja miałem RH skręcane ok. roku i problemu nie było ale to może też od stylu jazdy i dróg zalezy Co do drugiej części wypowiedzi zgadzam się w 100% - ojciec ma mille miglia w B3 już 14 lat i nadal jest ok a zrobiły już pewnie ze 300 tysi w tym czasie
  18. Kolega Kaczmar jednak dobrze zauważył że nawet RH skręcane i tak są o niebo bardziej solidne od jakichś chińczyków monobloków
  19. I pasuje aż miło :kox: :polew: Również dzięki za spota Panowie! Siara jak masz jeszcze jakieś foty to wrzucaj!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.