Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Panie Zemis EXIP 7J 9J mega rant german cult rarytas bbs rm rs nie skręcane Bytom ? Tablica.pl
  2. No to SWAPik Prezesie na jakieś PD...
  3. Że niby komu strzeliły opony jadąc do Nysy? Ja tam niewiem, ja tylko plotki słyszałem...
  4. Jo ---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- po czesku... :grin:
  5. tam w te szpare będzie wchodził błotnik To nawet rantów rolować nie musisz...- wejdzie bez rolki
  6. Czorny naciąg piękny tylko czego się jeszcze ta opona trzyma? Znowu będą historie z wystrzałami w drodze na Nysę...
  7. Witam Panie Rafale! Koło do upalarki kupione...?? Kiedy ją podstawiasz na korektę i ogarnięcie? ---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ---------- Byłe Kazkowe RS4 mobile.de
  8. Dokładnie jest ich już parę... No ale...trasa/miasto po 50% 12-12,5 Spokojna trasa 9,5 - 10,5
  9. Gratulacje nabytku Wypasik fajny Widzę że masz podwójnie grzane fotele Co do przyszłego koła - 17? 18? myślę że niedługo będzie gwint i 19" z naciągiem
  10. Kermit gubi części...? Wracaj do PB
  11. Jeba*a
  12. Merca zostaw Jakieś spy foto przymiarki? ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- Panie podrzuć nr kom na PW jeśli można w sprawie wiesz jakiej
  13. Prezes tak szczerze to nie mam pewności czy to ori - kumpel twierdzi że tak ale mi np et nie pasuje do ori Jak będę u niego to sprawdzę na 100% o ile nie pójdą wcześniej w świat
  14. TOYO Proxes T1R - bardzo ładne tylko jeszcze muszę sprawdzić dokładnie DOT (2011 albo 2012) i rozmiar bo nie pamiętam 225/45/17 czy 235/45/17 - wieczorem albo jutro postaram się wrzucić foto Ryba na alu z Gofra jest klient na miejscu więc chwilowo są zarezerwowane ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- keskin kt3 z oponami 165/40 7,5j i 195/45 9j Nowy Sącz ? Tablica.pl BBS i 15" to to nie jest ale...
  15. Jeśli znajdzie się chętny na same alu od Gofra to opona będzie na handel W ciągu najbliższych dwóch tygodni powinno wpaść coś nowego bo aktualnie wyprzedałem się z większości "sensownych" rozmiarów - zostały same małe - 13", 14" Za darmo tego nie oddam a zalega to gówno
  16. 17stki - jaki rozmiar Cię Krzysiek interesuje? Ryba Brdgestone i jeszcze pewnie jakiś konkretny model?? Super kola 5x112 R17 Michelin Kamienica ? Tablica.pl naprawdę ładne koła z Gofra V GTi (na zdjęciach brudne )- kumpel sprzedaje więc jakby ktoś coś to można do mnie "Płyny eksploatacyjne" Motula wkraczają do mojej "oferty" PW ew. kto ma KOM
  17. Mam takie że narazie niemam nic sensownego... chyba że chcesz 205/40
  18. Czyżby ferie...? for All
  19. Prezes wiem! Wiem że już dawno ich niema...
  20. Prezes u mnie nie ma gleby - dlatego miejsce jest Błotnik zaklepany i 215 opona to się i mieści ale z przodu więcej nie wejdzie wg mnie bez wypychania nadkoli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.