Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panie Zemis EXIP 7J 9J mega rant german cult rarytas bbs rm rs nie skręcane Bytom ? Tablica.pl
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
No to SWAPik Prezesie na jakieś PD...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siema
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bry
-
[B5 APS] by czorny
Że niby komu strzeliły opony jadąc do Nysy? Ja tam niewiem, ja tylko plotki słyszałem...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jo ---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- po czesku... :grin:
-
[B5 APS] by czorny
tam w te szpare będzie wchodził błotnik To nawet rantów rolować nie musisz...- wejdzie bez rolki
-
[B5 APS] by czorny
Czorny naciąg piękny tylko czego się jeszcze ta opona trzyma? Znowu będą historie z wystrzałami w drodze na Nysę...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam Panie Rafale! Koło do upalarki kupione...?? Kiedy ją podstawiasz na korektę i ogarnięcie? ---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ---------- Byłe Kazkowe RS4 mobile.de
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Dokładnie jest ich już parę... No ale...trasa/miasto po 50% 12-12,5 Spokojna trasa 9,5 - 10,5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fajne TDji mobile.de
-
Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3
Gratulacje nabytku Wypasik fajny Widzę że masz podwójnie grzane fotele Co do przyszłego koła - 17? 18? myślę że niedługo będzie gwint i 19" z naciągiem
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Kermit gubi części...? Wracaj do PB
- [B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Merca zostaw Jakieś spy foto przymiarki? ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- Panie podrzuć nr kom na PW jeśli można w sprawie wiesz jakiej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Prezes tak szczerze to nie mam pewności czy to ori - kumpel twierdzi że tak ale mi np et nie pasuje do ori Jak będę u niego to sprawdzę na 100% o ile nie pójdą wcześniej w świat
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
TOYO Proxes T1R - bardzo ładne tylko jeszcze muszę sprawdzić dokładnie DOT (2011 albo 2012) i rozmiar bo nie pamiętam 225/45/17 czy 235/45/17 - wieczorem albo jutro postaram się wrzucić foto Ryba na alu z Gofra jest klient na miejscu więc chwilowo są zarezerwowane ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- keskin kt3 z oponami 165/40 7,5j i 195/45 9j Nowy Sącz ? Tablica.pl BBS i 15" to to nie jest ale...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jeśli znajdzie się chętny na same alu od Gofra to opona będzie na handel W ciągu najbliższych dwóch tygodni powinno wpaść coś nowego bo aktualnie wyprzedałem się z większości "sensownych" rozmiarów - zostały same małe - 13", 14" Za darmo tego nie oddam a zalega to gówno
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
215 pakuj Dobrze prawi - polać mu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
17stki - jaki rozmiar Cię Krzysiek interesuje? Ryba Brdgestone i jeszcze pewnie jakiś konkretny model?? Super kola 5x112 R17 Michelin Kamienica ? Tablica.pl naprawdę ładne koła z Gofra V GTi (na zdjęciach brudne )- kumpel sprzedaje więc jakby ktoś coś to można do mnie "Płyny eksploatacyjne" Motula wkraczają do mojej "oferty" PW ew. kto ma KOM
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam takie że narazie niemam nic sensownego... chyba że chcesz 205/40
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czyżby ferie...? for All
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Prezes wiem! Wiem że już dawno ich niema...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
BBry
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Prezes u mnie nie ma gleby - dlatego miejsce jest Błotnik zaklepany i 215 opona to się i mieści ale z przodu więcej nie wejdzie wg mnie bez wypychania nadkoli