Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Toś mi przyeebał Panie Kolego Ja tam bym 4.2 wolał Panie Zemis pochwalisz się Pan wkońcu Polówką? Chyba że tylko ja jej jeszcze nie widziałem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara święte słowa - kumpel w swoje A6 2,5TDi wpompował kilka lat temu sporo kasy ( to 180tka w Q) choć gość chciał od niego odkupić w dobrej kasie i nadal twierdzi że 2,5TDi jest dla niego idealne
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Ale za to jaki rarytas
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja bardziej z zakupów... Na inwazji bylem moze z 10 min jako zwiedzający...[emoji19]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja też parę fur dziś po drodze widzialem [emoji6] A w Zabrzeży na krzyżówce to też wieszam wydech i dolną rozpórkę [emoji12]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i ja nie zauważyłem ile bramki Jak do tej pory robiłem wszystko żeby się pojawić tak teraz mam ich w głębokim poważaniu i jeśli wogóle się pojawię to na chwilę na Przystani zostawię auto i podejdę popatrzeć na świecący pustkami plac... A no i pogoda się piękna zapowiada... www.twojapogoda.pl/polska/malopolskie/stary-sacz/godzinowa/5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki Cziki. Ja niestety też jak się wyrobię na 10tą to na 1-2 godz tylko
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany kto wogóle leci na tą Invazję w sobotę?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chodzi mi ogólnie w jakim to stanie jest bo się znajomy napalił a szkoda byłoby wdepnąć - szczególnie patrząc na rocznik i cenę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
olx.pl/oferta/audi-a4-2-6-v6-sekwencja-CID5-ID6F6SR.html#fcd0ef8662 - kojarzy ktoś toto?? Darujmy se to 170km w opisie Ktoś coś wie to pisać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja ostatnio wrzucilem ferodo + klocki reinza (tanie są nie powiem...) i jestem mega zadowolony. Klocki są miękkie więc kleją super a że są tanie to mogę je zmieniać i dwa razy częściej Mialem już różne zestawy : ferodo, TRW, boscha i ten (po 4 miesiącach jazdy) sprawdza się najlepiej
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Niech Ci najpierw gazownik dobrze Valteki sprawdzi - najlepiej na stole bo u mnie wtryski lały i dlatego sondy źle chodzily. Co prawda jedna byla uwalona ale druga byla dobra a winą zlych wskazań byly wtryski... Jeszcze co najlepsze magik ktory montowal gaz na odwrót wpiął sygnał od sond! Prawa czytała lewą stronę i na odwrót! Powodzenia
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Miałem Valtki właśnie czerwone i nigdy więcej tego ścierwa Reduktor też jakaś katastrofa była więc nie miało to prawa sensownie jeździć... Teraz jest KME GOLD + BARRACUDY wyczyszczona przepustnica, zaktualizowany sterownik, zestrojone wszystko zestrojone przez kumpla i hula aż miło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rzucaj na PW ile chcesz i pewnie itak się dogadamy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany dalej szukam listwy przedniej dolnej od pasażera Gość mi taką przysłał po tygodniu czekania że niech go ch.. strzeli Czika szukaj po garażu albo zdejmij z któregoś modzonego auta Bo na Inwazję nie zdążę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mejbi it wyl bi benzin we kuatro... [emoji57]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czika nie dziel skóry na niedźwiedziu... Btw. Grill wcześniej klepałem... Sorry Siara - musiałem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wkoncu... 2,7BiT?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siema! Siara się dorobiłeś silnika w profilu Ja już jedno forum z tym silnikiem obczaiłem i powiem wam że szybko się idzie przyzwyczaić
-
[ALL B5] Audi S4
No to jeszcze zdesio + lotka i
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Jest Q jest szmoc
-
[B5 APS] by czorny
Chyba chodzilo o przeszczep budy rs4 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 AUDI RS4 B5!!!!!! CZĘŚCI !!!!!!! (4421570013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. no to od razu całe body na szczepana
-
[B5 APS] by czorny
2.8 to po co szczepić... chyba że na 2,7 BiT
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Q7
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
<b>LOKO</b>mam przednią lewą<br/> Od kierowcy? Daj na PW ile cenisz i w jakim stanie i pakuj powoli