Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie jeździło wcześniej na KLI? Sprzedales CC?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Polo...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Stuffka... Ha ha ha Mam Xenony ori z paska Fl-a w dobrym hajsie .
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ile chcesz za te opony? Komplet? Stan?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Od środka? - z wywróconymi na lewo kloszami latasz? Od środka można najwyżej wyczyścić - i nie tego nie robię bo za dużo paprania... Z zewnątrz jak poler zrobisz to nie poznasz lampy Koszty na PW Spróbuje jakie foto za chwilę wrzucić przed po przed po
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakby co zmatowiałe/pożółkłe lampy się spoleruje a moja skromna osoba się tym w wolnym czasie zajmuje Kilku kolegów widziało efekty prac a jakby ktoś chciał to podrzucę foto tutaj Różnica w widoczności i wyglądzie na + masakryczna I teraz sie ruch na forum zrobi...
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Daj jakieś foto od doopy strony które ujmie szerokość tej bestii bo jakoś tak większość przód pokazuje( nawiasem ten przód to czyste porno )
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie tylko klimę ale i całą resztę czarnej
-
[B5 1Z] A4 TDi
Stary przy takim leżaku przynajmniej inwestycje w motorownie odpadają bo 1Z do toorlania tej pięknej feli w zupełności wystarczy Więc jeszcze tylko klima na przyszły sezon...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hejka...wszystkie B5 sa, były i beda w a-line;) taki pakiet nie występował w B5... święte słowa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko - narazie nigdzie ich nie wystawiałem tylko tu rzuciłem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bry Pany Mam na handel kompletne ksenony do Pastucha lifta w bardzo fajnym stanie - może ktoś ma w rodzinie, u sąsiada, jego dziewczyna ma brata który ma dziewczynę której chłopak jeździ Pastuchem po lifcie to jakby ktoś coś to na PW ew. kom kto ma Lampy są ORI HELLA! Pudełka tylko TYC bo akurat takie miałem pod ręką
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
na dobrą sprawe to nie potrzebny te gumy chinole do tego łyse od negatywu tracą przyczenosćze startu dosć często... to auto nigdy tak nie piszczało jak teraz :polew: ale to juz ostatni sezon falkenów... opony śmietnik przez glebe Pierwszy i ostatni...?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Ten lakier na każdym elemencie wygląda jakby miał inny odcień - taki jego urok
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiesz...dopatrzyłem wcześniej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
U mnie by na bank nie weszły ale ja mam Q 245/45 do tego ET30? Nie wejdą... ale jakbyś zapodał na te fele 205(p)-215(t)/35 to będzie kosa Tylko wtedy bez gwintu się nie obejdzie...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No Panie te drugie to już fajne są (przód 8, tył 9 cali tylko opony byś musiał zmienić bo 245 na tył to chyba jednak za dużo...) bo z pierwszymi to poleciałeś
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
A ja bym dał halo w podobnym stylu jak lampy -na ciemno, ten żółty mi tu nie leży
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to jaja Daj znać kiedy Twój grafik pozwala na takie operacje i wtedy skonfrontuję to z moim bo ja mogę spróbować poprzesuwać nie które siuwaxy Na urlop mam ustawione dwa auta ale jedno narazie na jakieś 75-80% więc może mi jednak wypaść a od 8.09 mam toledo na pełną korektę czyli cały tydzień bo nie mogę niestety całymi dniami nad tym siedzieć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Myślałem że to Ty się rozmyśliłeś...
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Z kratkami zrobi się zbyt sympatyczny - zostaw jak jest
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tzn? Ogólnie to nie ma kiedy auta umyć Od 1 września mam dwa tygodnie urlopu i już kierwa wiem że to co najmniej o dwa tygodnie za mało - połowę rzeczy może ogarnę choć i to nie jest pewne
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak to było... Pojawia się i znika Crisu America
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To prawie jak Stara Ekipa na spotach
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Coś o tym wiem Nawet kolor mamy chyba identyczny a ja robiłem cały przód polift więc mogę potwierdzić różnicę - polift Pan ładuj! Szczególnie że idzie lampy w miarę tanio już teraz wyrwać...