Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale zawsze mogłoby być gorzej... [emoji12]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jołł Crisu! Co ta na Cie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Goopie TA na sam tył praktycznie 850... a w używce biały kruk [emoji17]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Znajdź mi gewinde na tył do Q [emoji57]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Żeby nie było [emoji12] A jak wpadnie gewinde na tył to jeszcze coś spróbujemy urwać
-
Audi S4 B5 by grabiec
Jeśli auto nie było "przekoszone" to spokojnie 215/40
-
Audi S4 B5 by grabiec
215/45 albo 215/40
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No mhhhmmm Ładne Krzysiek właśnie poprawiłeś mi humor bo myślałem że... ja mam doyyepane listwy i progi Poza tym zawias w dół bo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakie parametry, jak wygladaja i za ile...? Chyba nie widziałem a na moich niewiem jak długo polatam [emoji57] Pany przygarnę komplet foteli, mogą być tzw. "placki" do A4B5 AVANT - głównie chodzi o to żeby były nie zniszczone, nie poprzecierane (ew. plamy to ja sobie wypiorę ) i TANIE Może akurat komuś takowe zalegają to pisać PW ew. kom
-
Audi S4 B5 by grabiec
u mnie czasem (bardzo rzadko!) na gumie 215/45/17 przy komplecie na pokładzie tez lapnelo o błotnik...ale na tyle delikatnie zebnic nie robilem [emoji3] U Ciebie węższa guma na pewno pomoże [emoji6]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to milo [emoji3] A u mnie zawitaly 18stki ale póki nie zorganizuje gwintu na tył to nie ma się czym pokazać... [emoji53] Auto uyyepane po weekendowych trasach w deszczu i błocie [emoji57] Ryba zapytam znajomego czy ma wolny termin na X6 [emoji6]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba podrzuc date i godzinę
-
Audi S4 B5 by grabiec
Wyręcze właściciela wątku [emoji6] : co przyciera- przod, tył? O wahacz czy o błotnik? Jakie et i szerokosc felg? Ja jeździlem na 17J8 et 35 guma 215/45 i nic nie tarło a teraz jest 18J8 et 35 guma 225/40 i prawie maks w dol i dalej spokoj [emoji57] Sorry za OT Grabiec [emoji6]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki za taile [emoji6] Może następnym razem dłużej zabawimy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Swojego nie [emoji6]- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A mnie tylko ten automat powstrzymuje...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bo ładna i z Q i z gazem i...cena do dogadania Zainteresowany...?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany szybka piłka: B6 3.0 Quattro automat z gazem amerykan granatowy sedan z 2003 roku jest na sell za ok.16-17 koła. Coś tam kiedyś tam coś było prawdopodobnie puknięte ale zrobione - żaden dzwon! 130k mil nalatane. Auto jeszcze nigdzie nie wystawione, nie robione na handel stąd cena. Jakby ktoś coś - PW albo kom.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Trzeba się spotkac i dogadać co i jak bo muszę mieć konkrety no i niewiem czy mi urlop wtedy nie wypadnie...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mów juz teraz bo kalendarz puchnie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko pisz, dzwoń whatever- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i może cos z tego bedzie ja może w przyszłym tygodniu wrzuce setup torowy coby się nie wyróżniać- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tłoczno porno i wogóle - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt