Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Ale zawsze mogłoby być gorzej... [emoji12]
  2. Jołł Crisu! Co ta na Cie?
  3. Goopie TA na sam tył praktycznie 850... a w używce biały kruk [emoji17]
  4. Znajdź mi gewinde na tył do Q [emoji57]
  5. Żeby nie było [emoji12] A jak wpadnie gewinde na tył to jeszcze coś spróbujemy urwać
  6. Jeśli auto nie było "przekoszone" to spokojnie 215/40
  7. 215/45 albo 215/40
  8. No mhhhmmm Ładne Krzysiek właśnie poprawiłeś mi humor bo myślałem że... ja mam doyyepane listwy i progi Poza tym zawias w dół bo
  9. Jakie parametry, jak wygladaja i za ile...? Chyba nie widziałem a na moich niewiem jak długo polatam [emoji57] Pany przygarnę komplet foteli, mogą być tzw. "placki" do A4B5 AVANT - głównie chodzi o to żeby były nie zniszczone, nie poprzecierane (ew. plamy to ja sobie wypiorę ) i TANIE Może akurat komuś takowe zalegają to pisać PW ew. kom
  10. u mnie czasem (bardzo rzadko!) na gumie 215/45/17 przy komplecie na pokładzie tez lapnelo o błotnik...ale na tyle delikatnie zebnic nie robilem [emoji3] U Ciebie węższa guma na pewno pomoże [emoji6]
  11. No to milo [emoji3] A u mnie zawitaly 18stki ale póki nie zorganizuje gwintu na tył to nie ma się czym pokazać... [emoji53] Auto uyyepane po weekendowych trasach w deszczu i błocie [emoji57] Ryba zapytam znajomego czy ma wolny termin na X6 [emoji6]
  12. Ryba podrzuc date i godzinę
  13. Wyręcze właściciela wątku [emoji6] : co przyciera- przod, tył? O wahacz czy o błotnik? Jakie et i szerokosc felg? Ja jeździlem na 17J8 et 35 guma 215/45 i nic nie tarło a teraz jest 18J8 et 35 guma 225/40 i prawie maks w dol i dalej spokoj [emoji57] Sorry za OT Grabiec [emoji6]
  14. Dzięki za taile [emoji6] Może następnym razem dłużej zabawimy
  15. A mnie tylko ten automat powstrzymuje...
  16. Bo ładna i z Q i z gazem i...cena do dogadania Zainteresowany...?
  17. Pany szybka piłka: B6 3.0 Quattro automat z gazem amerykan granatowy sedan z 2003 roku jest na sell za ok.16-17 koła. Coś tam kiedyś tam coś było prawdopodobnie puknięte ale zrobione - żaden dzwon! 130k mil nalatane. Auto jeszcze nigdzie nie wystawione, nie robione na handel stąd cena. Jakby ktoś coś - PW albo kom.
  18. Trzeba się spotkac i dogadać co i jak bo muszę mieć konkrety no i niewiem czy mi urlop wtedy nie wypadnie...
  19. Mów juz teraz bo kalendarz puchnie
  20. Spoko pisz, dzwoń whatever
  21. No i może cos z tego bedzie ja może w przyszłym tygodniu wrzuce setup torowy coby się nie wyróżniać
  22. Tłoczno porno i wogóle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.