Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. To nie jemu gwoli ścisłości Tak nie się.... [emoji14] Gwoli ścisłości
  2. Ze ja...? Tyrknij popoludniu to pogadamy
  3. Doszły - dzięki A wracasz tez rano?
  4. Foty mi podrzuć - maila masz stronę wczesniej [emoji14] Szkoda ze do soboty jestem w Krk bo moznaby mini sporą znowu ogarnąć
  5. 3 - bo tego chyba najmniej...
  6. Oby Kermita była równie wyrozumiala w kwestii A4 jak Twoja Paweł
  7. [email protected] slijcie pany - jeden czy drugi A Głód gdzie...?!
  8. Ty foty podrzucaj a nie doktoryzuj tu się sie
  9. Również poprosze cala galerie na maila
  10. Pozdro Siara! Ciekawie prawie blizniaka minąć [emoji3] Tej B7 nie kojarze ale pewnie jakiemus szczylowi rodzice kupili...
  11. Czikicie się skończyły...?
  12. Żeś Pan jebnął dwa byki w jednej nazwie miejscowości Mamy telefonizację - zdzwonimy się
  13. Siara, Crisu dzięki za bez samochodowego mini spota Teraz tylko dobry plan wcielić w życie
  14. Ale lift - ze Szczawy jest chłopaczek
  15. A ja myślałem, że jestem pier... siedząc przy lakierze 3 dni Nie nie jesteś 3-4 dni to tak dobrym tempem
  16. Do Prezesa to mi daleko...
  17. A ja Famous Grouse 1l na dwóch - za***ista jest! Urodziny obchodze... Siara, Ryba dzwonić jak spocicie
  18. Dziś ok 13stej na wylocie z Wieliczki na dwupasmówke granatowe B7 avant na KR... Pozdr dla kierownika
  19. Ja dopiero po weselu to się nie mogę z niczym wyrobić... Gwint leży od tygodnia w pracowni i nie mam kiedy nawet okiem na niego rzucić - zresztą lezy razem z moim gwintem na tyl ... Do tego jutro rano lecie do Krk (zamiast na wyścig a mam może z 10km...) i wracam we wtorek popołudniu - depresji koorwa idzie dostać!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.