Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Kowi mądrze prawi...fajny kolor
  2. LOKO odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    Temat przycichł a ciekawy U mnie ok 1-1,5 l od wymiany do wymiany (co ok.10.000km) Motul 10W40. Przelotu ok. 260kkm, styl jazdy raczej dynamiczny ale bez zarzynki Wg mnie w normie bo i cieknie tu i tam
  3. Jechaliście widzę przez Kamienice
  4. Na pierwszej focie przypomina S4 ale...C4 na ORI 17'
  5. Yoo! Że się tak wyrażę: NIC...
  6. Ktoś wycofał forum kilka dni do tyłu chyba bo wpier***ło ostatnie posty w większości tematów...
  7. Zrób Pan coś z tą wycieraczką... Tył lekki negatyw wyszedł?
  8. No to spoko [emoji6] Dobra zima nie jest zła [emoji12]
  9. O panie dawno sprzedał - chyba we wrześniu [emoji6] Zresztą Darecki juz od października w UKeju zamueszkiwuje [emoji57]
  10. Takie dość na czasie [emoji12]
  11. Nie powiem - masz "rozgląd" po rynku Tak dokładnie o te chodziło Tą ze Szczawy znam dość dobrze bo to znajoma jeździ i kumpel to auto serwisuje i wiem że jest fajnie utrzymana jak na ten rocznik... Siara miałbym ropniaka dla Ciebie tylko muszę się co do prajsu dowiedzieć - tyrknę później do Cb
  12. Widziałem dziś jakieś TDi z Q srebrny polift na OLX gdzieś niedaleko ale nie mogę teraz znaleźć...
  13. Zayyebiste miejsce na dzwona - wszyscy zapier..alają [emoji34]
  14. Siara na szczawie jest przedlift ale 2,6Q myślę ze za 5 by wziął BTW. Siara na oglądanie to ja pierwszy ;P
  15. Łosz Ty! Dziadek miał fart...
  16. Szkoda że nie sedan... Jest zayyebiście!
  17. Przypuszczam że kolejny co "kupił z ramkami"
  18. LOKO odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jest dźwięk! Graty
  19. Jakiś ruch w temacie szkolenia u Kuro? Jestem samoukiem więc wiem że człowiek całe życie się uczy A Piotrek był dla mnie od początku wzorem - choć sam nawet o tym nie wie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.