Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. A piekarnik masz? bo u mnie ma teściowa więc wiesz
  2. LOKO odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A bo byś Q kupił i byś miał pole do popisu
  3. Masz opalarę...?? podumamy razem... Narazie próbuje pomiędzy "zajęciami" coś z Pawła n/t temat wyciągnąć..
  4. YYebany... Teraz wrzuć dla porównania foty: poza zakupie - obecnie
  5. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    U mnie jest Iszy lift czyli 97' jeśli robi to jakąś różnicę
  6. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A Ci już kiedyś pisałem że mam kompletną lewą ramkę z całą kabelkologią...
  7. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to już chyba hardkor, spróbuje narazie z byczymi jajami:rolleyes: Paweł zamiast się babrać z cudzymi jajami to zawsze air by Cię ratował ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- Piertol klimę - Gracjan nie ma
  8. to koło zostawisz na zimę do eSy
  9. Zgubią Ci się te koła pod autem... Z 10mm dystansu żeby zejść na ET34 i powinno być lepiej
  10. Poyyepało Cię? - ja tu tylko widzę że felga jest A że tam coś pisze? Wąsko Panie Znajdź ET to Ci powiem ile dystansu trzeba będzie żeby to sensownie siedziało Miałem ostatnio komplet 215/45/17 jakieś żółte roczne za 5stów - jakby Cię interesiło to sprawdze czy jeszcze są
  11. Jaka szerokość i ET? Jakie gumki potrzebujesz?
  12. Może być INOX V1 byle w sensownym stanie i normalnej kasie - tylko na tył do Q bo przód mam na aucie
  13. Zazdraszczam Weź mi znajdź tył KW INOX do B5 Quattro w normalnej kasie
  14. Koorwa pora późna to sie i jebie po deklu... Dalej gumami handlujesz?
  15. To znaczy co zrobiłeś z B5? Bo że wrócisz do pierścieni to wierzę
  16. Hamerykansky taky... ;P Porobisz i znowu będzie kosić
  17. No i yebło...
  18. LOKO odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Poznasz moją żonę - pogadamy
  19. LOKO odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jakbyś sie Ogr nudził to wpadnij po drodze na Prokocim - chętnie oblookam legni setup na żywo Bo niewiem jak gwint ustawić
  20. LOKO odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    16-18sta ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Zobacz sobie na wątku
  21. LOKO odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A to już jeden ooooj.... W tym tyg. w końcu moze poskładam furę - brakuje tylko dórnych dolnych listew na drzwi przód. Ogr podziwiam z wkład w to auto! ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Na sączu nie będę bo w Prokocimiu jestem z córą... We wtorek w końcu wpada gwint i robię zawias z tyłu a do tego wpadają dwa przeloty zamiast katów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.