Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A piekarnik masz? bo u mnie ma teściowa więc wiesz
-
[B5 AJM] OGrowóz
A bo byś Q kupił i byś miał pole do popisu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Masz opalarę...?? podumamy razem... Narazie próbuje pomiędzy "zajęciami" coś z Pawła n/t temat wyciągnąć..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może się podpisał...
-
[B5 APS] by czorny
YYebany... Teraz wrzuć dla porównania foty: poza zakupie - obecnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
25 05 2014: ;-D
-
[B5 1Z] A4 TDi
U mnie jest Iszy lift czyli 97' jeśli robi to jakąś różnicę
-
[B5 1Z] A4 TDi
A Ci już kiedyś pisałem że mam kompletną lewą ramkę z całą kabelkologią...
-
[B5 1Z] A4 TDi
No to już chyba hardkor, spróbuje narazie z byczymi jajami:rolleyes: Paweł zamiast się babrać z cudzymi jajami to zawsze air by Cię ratował ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- Piertol klimę - Gracjan nie ma
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to koło zostawisz na zimę do eSy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zgubią Ci się te koła pod autem... Z 10mm dystansu żeby zejść na ET34 i powinno być lepiej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poyyepało Cię? - ja tu tylko widzę że felga jest A że tam coś pisze? Wąsko Panie Znajdź ET to Ci powiem ile dystansu trzeba będzie żeby to sensownie siedziało Miałem ostatnio komplet 215/45/17 jakieś żółte roczne za 5stów - jakby Cię interesiło to sprawdze czy jeszcze są
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jaka szerokość i ET? Jakie gumki potrzebujesz?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może być INOX V1 byle w sensownym stanie i normalnej kasie - tylko na tył do Q bo przód mam na aucie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zazdraszczam Weź mi znajdź tył KW INOX do B5 Quattro w normalnej kasie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Takie spoty najlepsze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Koorwa pora późna to sie i jebie po deklu... Dalej gumami handlujesz?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To znaczy co zrobiłeś z B5? Bo że wrócisz do pierścieni to wierzę
-
[B5 APS] by czorny
Hamerykansky taky... ;P Porobisz i znowu będzie kosić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cytryna....? A co z A4?
-
[B5 APS] by czorny
No i yebło...
-
[B5 AJM] OGrowóz
Poznasz moją żonę - pogadamy
-
[B5 AJM] OGrowóz
Jakbyś sie Ogr nudził to wpadnij po drodze na Prokocim - chętnie oblookam legni setup na żywo Bo niewiem jak gwint ustawić
-
[B5 AJM] OGrowóz
16-18sta ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Zobacz sobie na wątku
-
[B5 AJM] OGrowóz
A to już jeden ooooj.... W tym tyg. w końcu moze poskładam furę - brakuje tylko dórnych dolnych listew na drzwi przód. Ogr podziwiam z wkład w to auto! ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Na sączu nie będę bo w Prokocimiu jestem z córą... We wtorek w końcu wpada gwint i robię zawias z tyłu a do tego wpadają dwa przeloty zamiast katów