Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Chłopaki miał może któryś styczność z MB E320V6 W211 4matic? Trafia się "okazja" a jest to auto dla mnie kompletnie nieznane
  2. Na dzień dobry też bardzo dobrze działa
  3. Ja pier...le YYebany zaścianek... I jak się tu nie wstydzić tych yyyebanych tablic...?!
  4. Haloooo! Neta w robocie mi przywrócili i życie wróciło do normy
  5. Nie jesteś wyjątkiem - mi się też yyyebalo coś forum Dobrze że pozostaje łączność telefoniczna z ekipą
  6. Pany Wam też nie działa subskrypcja na maila? Od wczoraj nie dostaje żadnego info na maila
  7. Stasiu pochwal się fotami ze Starego Progres patrząc na foto po kupnie jest niesamowity
  8. Jak to się stało że wcześniej Twojego wątku nie trafiłem... Patrząc na progres jakiego jesteśmy świadkami od początku jak ją masz to jest zayyebiście
  9. W głowie Co potrzebujesz? Pisz na PW
  10. No i to jest właśnie pasja...
  11. Fanta weź od razu całą meblościankę
  12. Fanta a Ty ze wstydu wyrzuciłeś swoją B6 z podpisu..? Że niby masz inną pasję...
  13. że warto to ja wiem
  14. A jak się na tym jeździ? jakieś porównanie do -30? zacząłeś wolniej jeździć?
  15. Wymiata Twoja B6 na tej glebie
  16. Pablo ale te ramki a gdzie klubowe
  17. W ramach zadośćuczynienia za nieobecność możesz wysłać klubowe zgłoszenie Tak z 15 aut się pewnie uzbiera, o ile nie więcej bo i Krk się zbiera małą ekipą
  18. LOKO dzwoniłem do Piotrka z car detalingu z Wieliczki i na piątek jestem umówiony z Michailem podjedziemy sprawdzimy co i jak oraz jaką cenę powie. Ktoś u nas robił u nich? Auto SPA Detailing - Polerowanie i renowacja lakieru - Kraków Odezwij się jak się coś dowiesz W piątek wieczorem będę w Niepołomicach bo jadę robić Audice 100ke znajomemu - jakbyś miał po drodze to wpadnij
  19. W piątek o 15stej lunie napewno i tak do niedzieli znając życie
  20. Kamilo a weź się i... sam dopisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.