Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Weź jeszcze foto z uzdrawiania mechaniki po zimie wrzuc ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Yyyebane żarówki
  2. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Panie Pawle lato wrzucamy lato...
  3. No teraz to jest MEGA-KOT
  4. Pewnie eSowy chodzi po głowie Albo RS...
  5. Widzę że jest więcej byłych Fieściarzy na forum a i Mike Fiestą latał - Mike przyznaj się ---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ---------- U mnie nadal sypie Jeba można dostać LOKO dosłownie latał Miałeś kiedyś fotkę jakąś podrzucić Najlepiej przed i po locie
  6. To będzie pierwszy w historii Golf z FISem
  7. Widzę że jest więcej byłych Fieściarzy na forum a i Mike Fiestą latał - Mike przyznaj się ---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ---------- U mnie nadal sypie Jeba można dostać
  8. Stasiu PW Ci pisałem już chyba za dwa razy
  9. Kiedy ja znów na spota wpadne Pogoda aż miło
  10. Bo lubię ---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- Pamiętasz jak na początku wyglądały auta Crisa i Siary? - ta czarna to połączenie przodu od Siary i tyłu od Crisa
  11. ---------- Post dopisany at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ---------- AUDI A4 1.8 TURBO 150PS SEDAN KLIMA SZYBER ALU-16 (3116545782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Siara i Crisu - link specjalnie dla Was
  12. Czarny scenariusz to ja bym inaczej widział
  13. bo on o 07.05 mówił ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- Jak to dobrze że nie mam czasu skończyć alu...- przynajmniej nie mam ciśnienia na wiosnę
  14. Młody ja bym rzekł że dalej sypie...
  15. Mike Ty na zimę to wogóle weź i demontuj zderzak bo Ci miejsca na trytytki braknie A ile wtedy Fmic będzie miał powietrza No i szacun na dzielni jaki wtedy będzie
  16. Mini lift był już w '97 - ja mam właśnie taki
  17. ale na forum chyba go nie ma. Napewno nie ma go na forum - zaczepilem gościa kiedyś na parkingu i mówił że kupił auto gdzieś w łódzkim z ramkami klubowymi ale myślał że to taka ozdoba
  18. Młody Ty chyba swoją C6 tak nie pop***dalasz
  19. Siema Pany Macie tu kogoś z Niepołomic? Może się ktoś na memoriał dziś wybiera wieczorem?
  20. U Ciebie drzwi do garażu zawiało do kolan a u mnie i bez wiatru już po kolano jest
  21. Jarek na czym to w końcu stanęło? Bo się zgubiłem... chodzi mi o zawias i felgę u Ciebie na nowy sezon
  22. Ja wieczorem postawiłem wycieraczki na sztorc w aucie to o 6:20 było widać po 5cm każdej i dzięki temu odnalazłem auto ---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ---------- Rospiertolił mi gościu system

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.