Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. No i kolejny wydatek... Ja ostatnio bardzo spokojnie jeżdżę - Siara może potwierdzić
  2. podobno listę mieliśmy robić... ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- Browczyk mi lecisz
  3. no dodzwoniłem się do niego i umówiłem na jutro No i klasyka Na wiosnę widzę każdy z nowymi teilami wyskoczy
  4. Grill niestety (przynajmniej godzinę temu) nie na handel...
  5. Pany wyszperałem na allekoorwadrogo: zawieszenie gwintowane audi a4 94-01 gwint (2846730366) - motoAllegro Może ktoś się skusi ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- Wollant...??
  6. Z tego co widziałem nowe graty wpadają
  7. tak z ciekawości...zapięty byłeś
  8. Ty Mike to jutro do kibla nie wstaniesz O robocie to zapomnij
  9. Sarnę w gratisie dostałeś?
  10. motoryka Ci niepotrzebna i tak przecież siedzisz w robocie
  11. To teraz w domu siedzisz? Tydzień chorobowego i rezanie A4
  12. A Tobie nic? Nikogo po drodze nie zawinąłeś?
  13. Żeś przykooorwił W końcu zaczniesz Aśtyry przyjeżdżać
  14. To 15:20-30 w Zabrzeży jakby co
  15. Imieniny...?! No to Kolegę już mamy z głowy Jakby trzeba było coś wziąć na spota Siarzeski to daj znać
  16. Że się wetne: wybiera się ktoś jutro na spota?
  17. Ale że co? bo nie jarze...
  18. Czyżby jakiś gift wpadł do furacza...? Czy może flacha rudej
  19. Ja miałem plan na czarny połysk ale ciężko to chyba będzie utrzymać w idealnym stanie - każdą ryskę i każdy odcisk palce będzie widać Czerwień jest zayyyebista ale w alkantarze Szczotkowane amelinium to takie bejcowate Chyba że grafit szczotkowany - to może być fajne
  20. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LmgwkK2tKSY Coś innego z juuutiuba
  21. Jasne że poznaję To jest dobre - bez żadnych aluzji! Żyjem sobie w trudzie ,znoju-orzę ziemie, grzebie w gnoju !jestem panem W całej wsi bo mam AŁDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują , gdy zajadę swoją furą ... Laski piszczom ,kury gdaczą kiedy w AŁDI mnie zobaczom ! me AŁDI jest najlepsze kwiczom o tym knury kwiczom wieprze, słome w butach mom i w mym AŁDI jeżdża som, stopowiczów ja nie biora bo kartofle wysypujom mi sie z wora, gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy,Fiaty widać we wsi kto bogaty-a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas zanim ZAZDROSC ZEŻRE wAS. Wy se siedźta i czytajta .mego WOZA podziwiajta i tak stać was nie bedzie!boscie biedne sledzie!!!bo to auto cud techniki,Niemce robią super bryki
  22. Seat ładniejszy z zewnątrz ale w środku A skoda...brzydka jest no ---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ---------- http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967/#post3168741 Robimy grupowe zamówienie?
  23. Robert (znaczy ten magik...) też mnie do Poręby skierował - goście podobno mają pojęcie o robocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.