Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Z tymi kwotami to o fajki Cie chodzi czy o auto...? Masz fart że masz skarbiec z częściami na miejscu - zazdroszczę Potrzebuje prawe nadkole przednie - nie znalazłbyś gdzieś w tym skarbcu?
  2. Z 80 mam raczej miłe skojarzenia jak na razie więc Modzisz to A3 a miało być na dojazdy do pracy...- jednak to choroba nie uleczalna
  3. Ale że co? O sarkazm Ci chodzi czy o solidarność? ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Mike o co lotto z tą tarczką zegarów na FB?
  4. Ja sarkazm wypiłem z mlekiem matki A solidarność się skończyła razem z komuną
  5. Ja też bym nie poszedł...gdyby nie żona
  6. We wtorek moja szanowna małżonka stwierdziła: "w niedziele jedziemy na spota!" - byłem w szoku A wczoraj nas teściowa uświadomiła że w niedziele o 17stej mają mszę w 30stą rocznicę ślubu k**wa nijak mi to nie pasuje ale...
  7. A ja miałem plan że się pojawię
  8. Szkoda że nie zrobiłem fotki w piątek po powrocie z Bieszczad - moja wg FISu zeszła na 9,5 ( czyli. ok 11 eLPiGżi)
  9. Wydawało mi się że Cię widziałem ale nie byłem pewny - teraz jestem pewny
  10. Mike da znać jak się będziecie spod Media zwijać - zdążę sie zebrac na Zabrzeż Zobaczymy co Siara umyśli
  11. wollant pije od czwartku pewnie
  12. Teraz będzie zabawnie...: jak tak do końca to też nie jestem pewny gdzie dokładnie to będzie... Raczej po drodze bym się zawinął z Wami A w Ochotnicy napewno znajdziemy miejsce - przecież to mała wioska
  13. Zawsze możesz z niemieckim pokombinować jak angielskiego nie lubisz :polew:
  14. Siara ja tam toczę stalowe 15" i dobrze mi z tym ---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ---------- Ryba coś dla Ciebie: Air Ride do Passata B5 Airride Luftfahrwerk (2605389314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  15. Może Ktoś Chętny na wycieczkę Motorowy Klub Sportowy GORCE - Podjazd ochotnica Górna 09.09.2012
  16. Już gdzieś wyczytałem że gość A6 skręcał na Kamienice, w ostatniej chwili zmienił zdanie i wrócił na swój pas uderzając X5 która go już prawym poboczem brała i tym sposobem gość się nie wyrobił przed przystankiem Napewno powoli jechał...
  17. YYYebany! Jak on to zrobił - przecież to kawał prostej drogi
  18. "Kierująca samochodem marki Renault wypadła przez przednią szybę, a następnie dostała się pod tylne koła naczepy samochodu marki Volvo" - najgorszemu wrogowi chyba bym nie życzył takiej śmierci
  19. Tomek się nam neta u pomarańczowych dorobił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.