Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. A4 / S4 / RS4 - chyba tutaj powinien być
  2. ---------- Post dopisany 18-07-2012 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2012 at 17:35 ---------- Haaaallllllloooo! Jest tu kto? Pisane z kibla bo na obiad byla fasolka
  3. To piszcie komenty do tamtego tutaj - Mike jak się pojawi to i tak sobie użyje
  4. Wolno nie wolno - nie chce poprostu żeby ktoś wylewał do mnie żale bo stare bo drogo bo go nie stać bo białe a w koło zielono bo lato a nie zima itd itp Jak masz coś innego to pisz śmiało
  5. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    łożesz
  6. Pany tylko się nie śmiać: http://a4-klub.pl/marki-150/fiesta-xr2i-babcia-aspiracjami-240686/
  7. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To białe to wogóle allroad jakiś
  8. No i co żeś narobił?! Wszyscy gdzieś poszli...
  9. Brzydko się wyrażę: piękna sucz
  10. To trzeba było sobie jeszcze wycieczkę przez moją rodzinną Ochotnicę zrobić - też widoki 1 klasa A przez Zabrzeż tak czy tak musiałeś lecieć
  11. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Lecisz z koksem powiem Ci - systematycznie do przodu Kółka na przyszły sezon a w tym jeszcze...SWAP? może kolejne 2.7 biT
  12. P. Siarzeski tylko że ja cały czas Twoją sygnaturę widziałem...
  13. Siara kiedy tego mini spota robimy w Zabrzezy?
  14. Limanowa przez Zalesie do Kamienicy, w Zabrzeży mały postój u mnie (odbiór śliwy ) i dalej kierunek Nowy Targ, Zakopane Dajcie znać kiedy to zrobimy mini spota w Zabrzeży
  15. A u mnie wszystko jest
  16. Dobry OWOC to podstawa Slepy jest koks
  17. Na Fieście to wogóle gleby nie widać... Mogłem na 13'' przyjechać
  18. Dzieki Chlopaki! Troche krotko ale bylem Siara wrzucaj jakies foty
  19. Przecież napisałem: "być może"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.