Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Może wejdź na stronę główną forum i poczytaj trochę na dole strony to zajarzysz co mnie głównie czeka w ten weekend Poza tym na GSMP chciałbym się urwać w niedziele bo w sobotę pewnie nie będzie czasu
  2. Miejsce na grilla już widzę jest A w niedziele wyścig a do tego kilka imprez okolicznościowych które wypadają w ten weekend i spot coraz bardziej mi się rozmywa...znowu
  3. Jeśli Ryba to pewnie na rybki
  4. Zobaczymy czy ruszy pod VAGiem bo jeśli tak to będzie większy problem bo nawet nie wiem gdzie szukać wtedy przyczyny... Na forum szukałem to znalazłem kilka różnych powodów
  5. Nie naprawiony... Drugiego dnia wrócił na chwile do życia ale później z powrotem to samo... Kumpla wczoraj nie było w domu więc nawet nie miałem go jak do VAGa podpiąć - może dzisiaj się uda A co jeśli to te całe "zimne luty"? Da się coś z tym zrobić?
  6. Mike Jarek tym razem dobrze kmini Ja bym dała maskę, dach i lusterka (łącznie w wewnętrznym+dekory czy co to tam jest w A3) w carbonie a reszta w czarny mat albo mat taki militarny podobny do podkładówki zielonawy popiel Do tego felga w carbon i ciemna lekko szyba i jest Tylko wtedy lampy przednie też musiałbyś ściemnić wewnątrz
  7. Narazie nikt Nas nie zapraszał...
  8. W końcu się tu coś ruszyło Co tam Pany? Grill? Gdzie i kiedy?
  9. Jaka tu cisza... Crisu popatrz jaką nam ludzie masakrę robią... Oferta - Audi A4 - witam autko po tuningu robi wrażenie piękne aerografy !!! bardzo ekonomiczne gaz sekwencyjny !! w razie info 889339851
  10. YYebana piękna jest... Szkoda że nie mam na tyle odwagi żeby u siebie jakiś oczoyyebny kolorek rzucić na detale
  11. Fanta zanim pogonisz 18' zrób virusa żeby na 19' też to się jako tako odpychało A gdybyś tak jeszcze Quattro miał w tym...widziałem gdzieś na forum wątek z rezaniem Q w B6
  12. Zayyebiście jest
  13. Felgi Aluett 8x17 et35 VW Audi Seat Skoda 5x112 (2395657666) - motoAllegro co myślicie?
  14. Jarek zrobię to najdelikatniej jak umiem...: http://a4-klub.pl/malopolskie-85/vag-inwazja-stary-sacz-234295/ - tu wszystko masz A na górze tej strony pisze: KIEDY 09-06-2012 GDZIE: ----- VAG INWAZJA Stary Sącz ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- To jest sobota tak wogóle...
  15. Tak z rana przy wygrzebałem coś z zarośniętych pajęczynami czeluści dysku o których przypomniała mi fota którą wczoraj Siara wrzucił Chętnie bym przygarnął którąś z tych oldschoolowych Audiczek C
  16. Mi by pasowało chyba w końcu przerwać akurat tą passę...
  17. Crisu a to do czego było?
  18. Siara i kto tu jest alkoholik?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.