Treść opublikowana przez LOKO
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Siara dopingujesz na Kolegę na VAG INWAZJĘ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Znowu czuje jakaś żaluzje w powietrzu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A nie mówiłem Nie długo chyba według tej dewizy zacznę żyć: ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- A tak żeby wszystko było na papierze... :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zmiana tematu! Jak się widzi Pany?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zróbcie sobie koorwa osobny wątek o rybach! ryba tak poza tym w sobotę jedziemy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cóż to za furacz za taką kasę?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja myślę że chyba po trochę z każdego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tu możemy liczyć na żółtego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O której się to zaczyna ta VAG Inwazja Crisu?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W pytaniu jest zawarta odpowiedź...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siema
-
Felgi to b6 avant czy warto
Fele Mercedesa pasują do Audi i często jak ktoś szuka monobloków np. to często wybiera felgi właśnie tej marki
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Pierd... Usuwam subskrypcje - gość się do Kobierzyna nadaje! Laski to on chyba pod podstawówka wyrywa
-
2.8 czy da się dodać parę koni
PES - Performance Engineered Systems, LLC - jak masz luźny worek "siana" to sobie przeglądnij A tak w ogóle to po kosztach raczej nic nie zrobisz - dolot i wydech to raczej wszystko - jakaś firma podobno robi program na ok 210 kucy ale nie wiem jak to wygląda Powodzenia
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Dajesz Czikita jakąś Profi sesje
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
No to jakąś praktykę już masz
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
To je właśnie to
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Się nawet domyśliłem
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
- Amortyzatory do zawiechy -35 Quattro sedan tył
Jak w tytule poszukuję amortyzatorów na tył do mojego B5 97' Quattro sedan - sprężyny mam MTSa -35. Cały dowcip polega na tym że już w kilku miejscach pytałem i do obniżonego zawieszenia nie ma w ofercie a seria się wysra po roku Dodam że chodzi mi raczej o coś w sensownej cenie a nie powiedzmy 500 za sztukę Może ktoś z Was spotkał się już z takim problemem - gdzie w takim wypadku szukać? ALLEDROGO już przeglądnąłem wzdłuż i w szerz... :wallbash:A na gwinta chwilowo brak siana... Z góry dzięki za pomoc!- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co ty myślisz Bartek że sam jesteś z takimi problemami tu wszyscy tak mają - Niedziela albo KAC albo żona ale i tak jakoś się nam te spoty układają A spróbuj się w mojej sytuacji postawić Bartek jak najczęściej i jedno i drugie mnie w niedziele prześladuje- [AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Jest moc- [AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
- Amortyzatory do zawiechy -35 Quattro sedan tył