Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rzadko spotykany silniczek...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Słabo mi się zrobiło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Za jakie 20?! prawie 50 z przesyłką Poza tym tuning? - to bardzo szerokie pojęcie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike to to ja wiem A RSowy wydech to trochę inne rejony cenowe...
-
Felgi to b6 avant czy warto
Ładna felga! Tomason raczej nie jest chiński a NEXEN to całkiem dobra firma Cena super tylko zależy jakie proste są... no i dwie gumy na pewno do zmiany
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zamówiłem juz podobne do tych wyżej - taki standardzik jak większość w B5 Założyłbym większe kominy ale dokładka mogłaby nie puścić a poza tym dźwięk pasiłoby żeby też jakiś wtedy był a u mnie....cisza
-
Dare LM
Dare ogólnie z tego co od kolegi słyszałem po roku normalnego używania jest ok A ROTY kuzyn ma w stanach już w 3 aucie i chwali
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kuwa Jaką Ty masz średnicę końcówek? Ja myślę nad czymś takim: KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA - KWASÓWKA PROMOCJA (2363288851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko oczywiście musiałbym spawnąć...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie macie jak sprawdzić średnicę oryginalnych końcówek w 2.8 bo auta nie mam pod ręką a końcówki chce nabyć...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A foto gdzie? Lepiej się teraz prezentuje? Piotrek a jak myślisz... Jest i foto angielskie czy eu? Oczywiście, że angliki... ale Valeo ma ten plus, że w lampie jest bajer do przestawiania na eu to po pierwsze... Po drugie, szukałem, szukałem i wpadłem na pomysł taki, że jeśli ktoś wystawia na allegro aukcje z całym autem na części to pewnie lampy też ma na sprzedaż... i się nie myliłem, podzwoniłem, popytałem, i znalazłem... koleś miał lampy, jedna była spoko, a druga miała urwane zaczepy, ale kosz pospawania to 20 zł, i teraz najlepsze: cena lamp 250 z przesyłką także dobry dil siadł... a tak na marginesie mam ringi do sprzedania jakby ktoś chciał No to nie powiem zrobiłeś dobry interes Co tam Pany z rana?
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
No to do celu daleko...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty to się wogóle na żartach nie znasz
-
Lepkie plamki i osad po kliku dniach parkingu pod drzewami
Tar&glue remover lub co podobnego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobrze wiedział czego szukać... ale ta cena... :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A foto gdzie? Lepiej się teraz prezentuje?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara te felgi to od tej B6 1.6 - nowy właściciel chce przehandlować bo za duże...
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
A ten znaczek w grillu to ma coś wspólnego z rzeczywistością? bo jeśli nie to chętnie się zamienie na grille
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
Tablice to fartem trafiłeś czy masz jakieś znajomości...? Furacz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Czyszczenie felg - foto
To się wyglupilem... Iron-X a nie Rain-X - sorry za tak głupi błąd- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody co z Minetoo - dzwoniles? ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ---------- Jakby Mike był na forum to już bym usłyszał: ALKOHOLIK ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- Jakby Mike był na forum to już bym usłyszał: ALKOHOLIK- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja k...a niestety też ostatnie siódme mam a smak jeszcze na trzy conajmniej- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bajcy szczerze to nie przeczytałem wszystkiego co napisałeś ale ja sacze swoje ostatnie dziś piwko Siódmego Zywczyka- Czyszczenie felg - foto
K2 to jest lipa ale w połączeniu z nafta daje radę...- Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
martin_rs4 a jest jakaś różnica jak chodzi o głośność wydechu po zamontowaniu tego wynalazku? U mnie jeden kat się powoli zaczyna wysrywać więc coś można by podziałać e stronę rozluźnienia wydechu - Czyszczenie felg - foto