Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dawaj 850 i jedź szybciej ---------- Post added at 08:24 ---------- Previous post was at 08:16 ---------- http://moto.allegro.pl/zderzak-przod-audi-a3-96-02r-tuning-kompletny-s3-i2196282420.html Mike a może pseudo RS? ---------- Post added at 08:30 ---------- Previous post was at 08:24 ---------- http://moto.allegro.pl/atrap-zderzak-audi-s3-orginalny-96-02r-idealny-i2245030053.html - a do tego gościa dzwoniłeś? ---------- Post added at 08:37 ---------- Previous post was at 08:30 ---------- No i goopie pytanie- na forum A3 szukałeś?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To się wie samo przez sie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike kocha klekoty...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Znając Mike'a rozmach to aż się dziwie że całego przodu nie rozłożył na tym Caddy bo to przecież prócz zderzaka jeszcze błotniki od eSy, lampy ITD....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Brzydko spytam: Twoja wina? Duże straty?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fele przyjemniutkie http://youtu.be/Vo0Cazxj_yc a to tak z innej beczki - ze względu na nawał pracy w robocie () zająłem się porządkami na Youtube i znalazłem parę ciekawych (dla mnie) rzeczy więc sukcesywnie w wolniejszych chwilach będę się starał wrzucać co nie co
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co Ty taki adwokat? Cieszymy się wraz z kolegą z jego awansu przecież... ---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:34 ---------- Jakoś kredens bym wolał
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jako nominowany przez szanowne grono Crisu stawia pierwszy :beer::beer:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- zmiana drzwi czy bedzie różnica kolorów?
Na srebrnym lakierze nie widać tak różnicy( nie wiem dlaczego ) gorzej jest z ciemniejszymi - tak jak kolega napisał wyżej dużą różnicę robi gdzie samochód stał i nawet jak był eksploatowany. Różnie też jest nawet między np rocznikami bo zauważyłem że lakiery o tych samych oznaczeniach z różnych roczników maja różne odcienie- O ile obniżyć A4 B5 ?
Muszę zmierzyć z ciekawości popołudniu i napewno napiszę ile jest u mnie- A4 B6 Delfin Grau AVANT 2002 r
Mike mogłeś się postarać o lepsze foty... Fura piękna i lata też słusznie (z tego co słyszałem ) - mam nadzieję nie długo przetestować Graty projektu Mike Pochwal się jeszcze mniejszą siostrą A4- O ile obniżyć A4 B5 ?
No i u mnie podobnie...może deczko wyżej- O ile obniżyć A4 B5 ?
Powiem Ci tak: w mojej poczciwej Fieścinie XR2i mam tak że opona się w połowie chowa w nadkole i dla mnie jest OK A w A4 mam -35-40 na kicie i nie miałbym nic przeciwko jakby było niżej ale niestety nie tylko ja jeżdże tym autem ale również żona- Sami kupujecie czesci czy przez warsztat?
Eksploatacyjne (oleje, filtry) i wahacze czy np sondy tylko u TOM77 Ale np. łożyska u znajomego mechanika który mi wystawia fakturę na część i wymianę bo miałem przypadek łożyska które się wys..ało po 150 km i właśnie znajomy mi wymieniał - zero problemu z reklamacją czy czymś podobnym - następnego dnia wymienił mi na nowe- O ile obniżyć A4 B5 ?
To jak bardzo obniżysz zawiechę zależy tylko i wyłącznie od Ciebie...Nie ma wg mnie czegoś takiego jak kompromis równy dla wszystkich Jeśli dla Ciebie tak jest OK to tak jeździj - ktoś inny może stwierdzić że masz "kozę" bo on całe życie jeździł na -80 i jemu tak jest wygodnie Elementy zawieszenia jeśli masz jakie takie pojęcie o jeździe wytrzymają na pewno - jak ktoś zalicza każdą dziurę to i na 1BA za chwilę rozwali zawieche- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Weź nie żartuj...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja się teraz głównie na forum udzielam... i to głównie w dni robocze Nie bój nic - nie zostawie was- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Teraz RÓŻOWY jest to go inne modele drażnią- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
po co dywan, lepiej niech nick mu zmienią. Z Cris na Paris Hilton- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu spinasz się jakbyś nas nie znał... :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Żartujesz- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Haayy!! Pomijając kwestię różowego Crisa to muszę wam powiedzieć że pomidorówka jest baaaaardzo smaczna Crisu :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W niedziele ma być ..ujowo- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wracasz do zimówek? - zmiana drzwi czy bedzie różnica kolorów?