Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Dawaj 850 i jedź szybciej ---------- Post added at 08:24 ---------- Previous post was at 08:16 ---------- http://moto.allegro.pl/zderzak-przod-audi-a3-96-02r-tuning-kompletny-s3-i2196282420.html Mike a może pseudo RS? ---------- Post added at 08:30 ---------- Previous post was at 08:24 ---------- http://moto.allegro.pl/atrap-zderzak-audi-s3-orginalny-96-02r-idealny-i2245030053.html - a do tego gościa dzwoniłeś? ---------- Post added at 08:37 ---------- Previous post was at 08:30 ---------- No i goopie pytanie- na forum A3 szukałeś?
  2. To się wie samo przez sie
  3. Znając Mike'a rozmach to aż się dziwie że całego przodu nie rozłożył na tym Caddy bo to przecież prócz zderzaka jeszcze błotniki od eSy, lampy ITD....
  4. Brzydko spytam: Twoja wina? Duże straty?
  5. Fele przyjemniutkie http://youtu.be/Vo0Cazxj_yc a to tak z innej beczki - ze względu na nawał pracy w robocie () zająłem się porządkami na Youtube i znalazłem parę ciekawych (dla mnie) rzeczy więc sukcesywnie w wolniejszych chwilach będę się starał wrzucać co nie co
  6. A co Ty taki adwokat? Cieszymy się wraz z kolegą z jego awansu przecież... ---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:34 ---------- Jakoś kredens bym wolał
  7. Jako nominowany przez szanowne grono Crisu stawia pierwszy :beer::beer:
  8. Na srebrnym lakierze nie widać tak różnicy( nie wiem dlaczego ) gorzej jest z ciemniejszymi - tak jak kolega napisał wyżej dużą różnicę robi gdzie samochód stał i nawet jak był eksploatowany. Różnie też jest nawet między np rocznikami bo zauważyłem że lakiery o tych samych oznaczeniach z różnych roczników maja różne odcienie
  9. LOKO odpowiedział(a) na k615 temat w Układ Jezdny
    Muszę zmierzyć z ciekawości popołudniu i napewno napiszę ile jest u mnie
  10. Mike mogłeś się postarać o lepsze foty... Fura piękna i lata też słusznie (z tego co słyszałem ) - mam nadzieję nie długo przetestować Graty projektu Mike Pochwal się jeszcze mniejszą siostrą A4
  11. LOKO odpowiedział(a) na k615 temat w Układ Jezdny
    No i u mnie podobnie...może deczko wyżej
  12. LOKO odpowiedział(a) na k615 temat w Układ Jezdny
    Powiem Ci tak: w mojej poczciwej Fieścinie XR2i mam tak że opona się w połowie chowa w nadkole i dla mnie jest OK A w A4 mam -35-40 na kicie i nie miałbym nic przeciwko jakby było niżej ale niestety nie tylko ja jeżdże tym autem ale również żona
  13. Eksploatacyjne (oleje, filtry) i wahacze czy np sondy tylko u TOM77 Ale np. łożyska u znajomego mechanika który mi wystawia fakturę na część i wymianę bo miałem przypadek łożyska które się wys..ało po 150 km i właśnie znajomy mi wymieniał - zero problemu z reklamacją czy czymś podobnym - następnego dnia wymienił mi na nowe
  14. LOKO odpowiedział(a) na k615 temat w Układ Jezdny
    To jak bardzo obniżysz zawiechę zależy tylko i wyłącznie od Ciebie...Nie ma wg mnie czegoś takiego jak kompromis równy dla wszystkich Jeśli dla Ciebie tak jest OK to tak jeździj - ktoś inny może stwierdzić że masz "kozę" bo on całe życie jeździł na -80 i jemu tak jest wygodnie Elementy zawieszenia jeśli masz jakie takie pojęcie o jeździe wytrzymają na pewno - jak ktoś zalicza każdą dziurę to i na 1BA za chwilę rozwali zawieche
  15. Ja się teraz głównie na forum udzielam... i to głównie w dni robocze Nie bój nic - nie zostawie was
  16. Teraz RÓŻOWY jest to go inne modele drażnią
  17. po co dywan, lepiej niech nick mu zmienią. Z Cris na Paris Hilton
  18. Crisu spinasz się jakbyś nas nie znał... :polew:
  19. Haayy!! Pomijając kwestię różowego Crisa to muszę wam powiedzieć że pomidorówka jest baaaaardzo smaczna Crisu :polew:
  20. W niedziele ma być ..ujowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.