Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Ja się mechanika o zdanie w takich kwestiach nie pytam - kupuję auto i wymieniam rozrząd i płyny Kwestii przebiegu nie będę poruszał...
  2. Ja niestety swoje najwcześniej jutro dorzucę bo aparat u kuzynki zostawiłem Były i drobne straty sprzętowe - Crisu wrażenie dźwiękowe niezapomniane Na szczęście tylko opaska poszła...
  3. Powiem Wam że po Zakopcu parę naprawdę fajnych Audików hula - RS6 są napewno 2, RS4 napewno 1 i parę mocno zmodzonych starszych m im. Coupe
  4. Pany! A ja na parkingu zostawiłem wczoraj tylko zapach palonego sprzęgła... A start był... Siara mnie by mieli trzymać? Chyba cała drogówka w województwie wiedziała że mam "spokojny weekend"
  5. Niezbadane są wyroki % Ale sprawa się wyjaśni pewnie dopiero w ndz koło południa
  6. A tak w kwestii niedzieli to ja...
  7. Napewno w pewnym momencie dostaje grubego kopa! Ale raczej nie ciągnie od samego dołu...
  8. Jak dla mnie chlapacze out...
  9. Młody widzę w profilu że Twój furacz wyprzedza swoją epokę
  10. wiesz że to nie gooopie z tą Limanową..? Bliżej bym miał
  11. Weź nie strasz Mike'a bo sie bidny załamie...
  12. Ale co by nie mówić to swapa silnika z trabanta to nawet NosB nie robił
  13. Może i nowy pomysł na tuning ale jak dla mnie tragedia
  14. Może nasz Różowy Kolega Cris pojedzie to do niego zagadaj
  15. Jarku ale nie będziesz tego robił przy nas...??
  16. Wygląda jakby to do Jarka było Chociaż ja się jakoś bardziej poczuwam
  17. To czy wogóle będę i w jakim stanie to dopiero życie zweryfikuje Czopku
  18. Tzn. kiedy? W niedziele czy 6stego?
  19. Którędy jedziesz? Przez Wileiczkę?
  20. Ja muszę znaleźć kogoś z okolic Niepołomic albo Wieliczki żeby mnie "podholował" tego 6stego bo bardzo prawdopodobne że tam będę w weekend
  21. Ja mojej nie mówiłem że chce auto przehandlować a i tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.