Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Pojechałbym i ja A w niedzielę być może Fiestą w końcu zawitam - chyba że się przehandluje wcześniej
  2. Jakby się miało zmarnować...
  3. Nie Prowadzę Po Piciu...
  4. Folia 3M dokladnie
  5. Chłopaki macie kogoś bardziej ogarniętego w kwestii FISa na krakowskich? Postało mi auto w tym yyyebanym upale cały dzień i 3/4 FISa w pionie zgasło Help!
  6. Nic strasznego ale pół twarzy sine, lekkie wstrząśnienie mózgu i zayyebista fobia przed busami...
  7. Dzisiaj nie myje! A tak w ogóle to co najmniej raz w tygodniu - bez względu na spoty A ostatnio miałem być tylko w piątek mama miała wypadek busem w Dębnie i wyszło jak wyszło...
  8. Raczej nie specjalnie ale rysa została... może uda się spolerować Ogólnie moje A4 wygląda jakbym nim w Rajdzie Tysiąca Jezior startował - uyyyebane takie że wstyd się na drodze pokazać
  9. No i już wiesz... Jeszcze mi wczoraj jakiś zyyyeb przerysował drzwi pod marketem
  10. Jak widzisz: http://a4-klub.pl/kupie-23/a4-b5-silniczek-obrotomierza-v6-239052/
  11. Wymieniłem wczoraj wszystkie żarówki - teraz świeci jak choooinka na święta Licznik też...
  12. http://a4-klub.pl/kupie-23/a4-b5-silniczek-obrotomierza-v6-239052/#post2924496 ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------
  13. No i taki opis rzeczywiście pomoże
  14. LOKO odpowiedział(a) na daw1 temat w Audi A4 B5
    Zawsze możesz poszukać ledy z używki - rzadko ale trafiają się
  15. Bardziej bym stawiał że na okolice 17stej się wyrobie...
  16. Między 16stą a 17stą - w zależności jak się z robotą wyrobię no i czy nie będzie korków na wlocie do Sącza i na wylocie na Twoja wioskę
  17. Siema! Spot widzę udany Szkoda że mnie nie było Jak to mówią: jak nie urok to... Tym razem jednak powodem nie były % Jarku Weź mi powiedz że dziś masz czas popołudniu bo ja akurat dzisiaj miałbym chwile a potem w tygodniu to może być kicha
  18. Ale ja nie prosiłem żebyś się tłumaczył... Za chwilę Ci poszukam ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ---------- TUNING KONCOWKA WYDECHU NIERDZEWNA OWALNA FI85 (2420255900) - motoAllegro - to nie ta firma z której brałem bo oni już takich nie mają ale końcówki takie jak moje ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ---------- KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA - KWASÓWKA PROMOCJA (2387220483) - motoAllegro - TE SĄ TEŻ IDENTYCZNE JAK MOJE
  19. Mike no co Ty...tuning za 40 złotych? ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- Na serpentyny (m.in. na najlepszą patelnię) najlepiej dostać się od strony Kamienicy ale cały Park Maszyn jest w Limanowej - między jednym a drugim autem raczej nie przejedziesz a i na nogach nie bardzo bo to z 6-7 km będzie a drogi zamknięte... Ja byłem w zeszłym roku przy patelni od 8ej rano do 17stej
  20. To może lepiej w Limanowej... Będzie co oglądać
  21. Koniu z małej litery... Ale mimo wszystko DZIĘKUJĘ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.