Treść opublikowana przez LOKO
-
Które lampy?
Polifty to polifty - trwałe, sprawdzone i naprawdę najładniejsze a + bixy A te z fot na górze prócz 3 i 4 bo te jakoś ujdą
-
Czyszczenie felg - foto
Tak szczerze to ja do tego używałem nafty świetlnej i tar remowera od K2 więc mnie koszt wyniósł chyba z 15 zł
-
Czyszczenie felg - foto
Wszelkiego rodzaju tar remowery, rain-x - jest cała masa środków do czyszczenia felg - wszystko zależy od zasobności portfela na ten cel i zapuszczenia felgi...
-
Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
Kolega ma tak zamienione halo na ledy i całkiem fajnie to wygląda Tylko te ledy chyba właśnie lepszej jakości - te jakoś do mnie nie przemawiają...
-
Gdzie moge kupić takie lampy do Audi B5 SEDAN ?
Ładnie oklejone
-
Nakladki 3d na zaciski hamulcowe brembo tuning opinie??
W Calyybrze takie nakładki bym zniósł ale w ? Pomyłka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba Ty to widzę lubisz sobie życie utrudniać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:bry:z rańca Pany! Poranna i wracamy do pracy(i na forum:polew:)!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://moto.allegro.pl/gwint-okucia-airride-poduszki-rubena-vw-passat-i2296989600.html wejdz sobie na pozostałe przedmioty sprzedającego i chyba przy aukcji do golfa 3 jest podana cena do A4, ale to jest taki sam zestaw jak do passata Panowie, z tego co wiem MAPET jest na forum zarejestrowany i jest jeszcze jakaś zniżka dla członków, także sie o to upomnijcie http://a4-klub.pl/showthread.php?178702-Najwi%EAkszy-wyb%F3r-zawiesze%F1-sportowych-w-PL!-TA-MTS-KW-Eibach-H-amp-R-Weitec-SPAX-FK Proszę bardzo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Może jakis fanklub założymy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ładne toczydełka...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike chyba mniejszego rozmiaru nie bierze pod uwagę- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Your choise!- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike te felgi są Nie umiem tego inaczej opisać!- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu Grtaulacje! 500 postów pękło- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
yyyyebaniutka!- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cieszę się że filmik się podobał- Pakiety z allegro kontra oryginał
Mi to nie pasi...ale może zbyt konserwatywny jestem- Pakiety z allegro kontra oryginał
Sorry ale ten zdeś pasuje mi tak samo jak i te lusterka :sick3:- Pakiety z allegro kontra oryginał
jeżeli już założył temat- znaczy że chce znać nasze zdanie. więc każdy w dobrej intencji radzi- nikt mu ani nie zabroni założyć itp - wolna wola. Dokładnie o to mi chodziło Ostatnio czytam dość często tematy niereformowalnego Czikity i jakoś tak podobnie do tego tematu podszedłem- Pakiety z allegro kontra oryginał
Jest jeszcze kwestia kto co lubi i z czym na aucie będzie się czuł dobrze - Kowi Twoje auto mi się zayyebiście podoba ale próby prostowania każdego na siłę i tak nic nie dadzą... Sobie Kolega kupi, założy, pojeździ i stwierdzi że wypie...lił kasę w błoto to się nauczy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to i ja wrzucę moje wypociny z Rozpoczęcia Sezonu - z lekkim opóźnieniem ale mam nadzieje że będzie Proszę komentarze bo chyba z pół godziny się nad tym produkowałem... :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody i Siara Siarzeski Wszystkiego Najlepszego! Zdążyłem...- Na jaki kolor pomalowac felgi RS4?
Gunmetal albo tak jak Kowi pisał ale ciemny chrom - Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck