Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Proszę mi tu od Alkoholików nie wyjeżdżać A co do spota to mea kulpa i żałuję na całej linii
  2. Jak chodzi o GSMP to jest co roku na drodze z Limanowej na Kamienice : "Przełęcz pod Ostrą" - poszukaj w Googlach to się wszystko dowiesz
  3. Tak z powodu nawału roboty znowu coś fajnego znalazłem - to były piękne czasy (chociaż ja tych rajdów nie pamiętam )
  4. LOKO odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    Dach tylko w mat I jak kolega napisał lepiej spróbuj folią
  5. Mike od kiedy mnie znasz?(pytanie retoryczne... ) Czy ta emota za mało tłumaczy...?
  6. Kto by pomyślał żeś Ty taki tajemniczy... A ja znowu prawdopodobnie nie będę Jakieś durne wesele mi wypada w sobotę
  7. Radosnych i szczęśliwych Świąt Pany i nie przesadzać %%%%%%%%%
  8. Ładna lektura
  9. Opcja jak najbardziej Chyba mogę napisać że "my" też się piszemy
  10. A no pewnie zloty są po to żeby się dobrze bawić ja się zawsze pcham na wszystko nawet na drift mogę iść jak będzie trzeba z moją przednio napędówą Albo na mierzenie gleby w Starym.... Siara masz dobrą pamięć :polew:
  11. Wycieczki? O czym Wy Pany z rańca? Crisu jaką Ty masz antenę - LEMMA? Bo zastanawiam się na LEMM AT 1000 w miejsce anteny od telefonu
  12. Jak już to 18' z tego modelu
  13. Już po dwóch godzinach mogłem się w górnika bawić
  14. Żebyś przy okazji całego auta nie zmienił A napis rzeczywiście żarówa
  15. Tyle że u mnie już jest z pół centa ponad stan łosiu
  16. Żeś mnie rozyyyebał tym pytaniem...trzeba było jeszcze spytać czy wiem gdzie silnik się w aucie znajduje Płyn jest - sprawdzałem
  17. u mnie wczoraj zaczęła wyć jak trochę więcej po parkingach w mieście pojeździłem Szukałeś już nowej?
  18. Chłopaki mam taki drobny problem: zaczyna mi chyba wyć pompa wspomagania - miał już ktoś coś takiego? Jak się objawia że kończy sie maglownica? bo to podobno częsta przypadłość A4 Pomożecie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.