Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Czyżbym Ci zapomniał wspomnieć...?
  2. Nowy nabytek na razie czeka na lepsze czasy...wiosną zawitają
  3. Na żywo dużo lepiej się prezentuje
  4. Znalazłem kilka postów wyżej Co myślisz?
  5. Gdyby ktoś był chętny to moje 16" alu są na handel Na lichych letnich - jak coś PW albo kto posiada kom
  6. Najlepsze argumenty za eko-drivingiem? - Żona w ciąży na prawym fotelu + deko twardsze zawieszenie 2,8 wcale tak dużo nie palą bo silnik nie męczy się z za ciężką budą
  7. Mike coś dla Ciebie - będziesz miał teraz nad czym myśleć
  8. Ja na LPG zszedłem ostatnio w okolice 10,5-11 na bieszczadzkich "trasach" nie przekraczając 100km/h, tyle że u mnie jest trochę ciężej przez Q
  9. AJL fajny silniczek do tego Q i sedan - nic tylko pogratulować
  10. To jest ul. Reymonta jak się nie myle - obok szyby przyciemniają. Też tam jeżdże bo jako jedni z niewielu ustawiają geometrię w Q ---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- I się żelazko wprasowało... Pasażera to marnie tam widzę
  11. Na chrzciny leciałem
  12. Troche późno W sobotę w Kamienicy widziane granatowe B5 avant z przodem od B7 - kiedyś miało tablice EPI... bodajże a teraz KLI....
  13. do LowFamilia trzeba mieć jeszcze LowCar
  14. Taczką też ktoś musi jeździć
  15. Ale głowy na glanz nie ogoliłeś
  16. Łukasz coś Ci się auto zlało
  17. klaczek wierz mi: chciałbym żeby chodziło o %
  18. Wolnego jeszcze na 100% nie mam a już większość dnia zajęta
  19. Jak już będę wiedział co i jak to się odezwę bo na razie to tylko moje plany a z tym jest różnie
  20. Może uda mi się wyrwać wolny dzień i nie wiem czy nie będę gdzieś w okolicach Ropy itp
  21. Piątek Coraz bardziej zaczyna mi się podobać opcja tej rocznicy teściów W przyszły piątek pracujesz?
  22. Kiedyś muszę podskoczyć tam z Tobą jak znajdziemy wolną chwilę w jednym terminie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.