Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To w końcu A6? BiT czy wolnossak?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Taaaa teraz to słabe Już Ci wiele razy mówiłem że do Twojego nawet nie startuje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara mogłeś sobie darować Rezane Q w B5? - wielu chciało, kilku nawet próbowało ale jeżdżącej cywilnie takiej składanki jeszcze nie widziałem Czikita powiem Ci że na śniegu ręczny jest zbędny, no i objeżdżasz większość aut na drodze. A na suchym ciężko stracić przyczepność - prędzej sprzęgło spalisz Mike w zeszłym roku próbował moim pod Media
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oferta - Audi S6 - AUDI A6 4.2 300KM MODEL 2000 PO PRZERÓBKACH NA S6/RS6 STAN SAMOCHODU JEST DOSŁOWNIE IDEALNY! BRAK NAWET NAJMNIEJSZEJ USTERKI! SPROWAD a na to patrzyłeś
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bardzo rzadki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zayyebiste wnętrze ale jakoś wolałbym manuala ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- AUDI A4 Rs4 OPTIc 1.9tdi 131KM ALU17 KLIMA OPŁATY (2734974635) - motoAllegro Mike a może coś takiego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jest gwiazda jest jazda
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
S4 piękne ale trochę mnie ten silnik jednak przeraża... Turbo rzecz fajna ale znowu ew. koszty
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja bym poszedł jednak w wolnossące 4.2...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie robię na razie nic - mi to nie przeszkadza bo wiem jak jest a lutowanie za 250 zł w zegarach które wcale nie musi się skończyć sukcesem jakoś na razie mi się nie uśmiecha
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przebieg jeszcze...bo przecież jak auto ma 200kkm+ to już niby szrot na kołach...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
święte słowa... Wcale góry i zima nie są potrzebne żeby docenić Q... Jarek co do tej z linku to C powiem że kilka kolorów tam jest...-który Ci pasuje?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:hi:z rana
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ano była taka historia... ale ile w tym prawdy? Tak czy tak lubiany nie jest choć fura zayyebista
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara dokładnie ją widzieliśmy w Zabrzeży Ryba powiem Ci że dość lelawo tym busem jechał...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Domyślam się bo przed busem były dwie osobówki a przypuszczam że z roboty jechałeś Powiem Ci że pomyślałem jak może być ślisko dopiero na prostej po tym zakręcie pokonanym 130 km/h
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A no pewnie ja... deko podkooorwiony byłem i dość nieładnie to uczyniłem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
z rańca!
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Nie zwróciłem uwagi Zainwestuj w białe albo przyciemniane boczne kierunki - koszt chyba 15 zł sztuka
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
No Łysy nie wiem jak to się stało że dopiero teraz trafiłem na Twojego ADRa Na żywo czerwień robi robote Tych ciemnych szyb dalej nie wiedziałem - wrzuć jakieś foto
-
[B5 2.8] Sedan
Silnik i napęd Na początek dokładkę zderzaka z przodu załóż...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki Chłopaki za spota
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A kto tu strachem żyje...?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hallo! Kto jutro będzie? Ktoś chętny na moje 16stki...?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na wiosnę zobaczysz... Rozmiar: 17" J8 ET 35 225/45/17 Takie tam domęczone Borbety...