Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Mam ale nie zdążyłem go nawet z paczki wyjąć bo zayyeb taki Przy dobrych wiatrach późnym wieczorem rzucę okiem Ty się lepiej za gumami rozglądaj bo przy takich parametrach to ciężko będzie powalczyć o cenne cm w dół
  2. co to bedziesz miał? slepy nie kazdy ma auto tylmko na zloty.wiekrzość uzywa samochodu do jazdy na codzień. Będzie prawdopodobnie H&R ale dopiero kolo wtorku bd wiedział... Fajne cyfry ma to koło - prócz opon [emoji6]
  3. Telefonem może być ale chodzi mi o bok auta...jakie to ma rozmiary i et?
  4. Będę miał gwint na przód na sell po weekendzie Zrobilbys jakieś lepsze foto... [emoji14]
  5. Zemis odezwij sie do mnie bo nr chyba zmieniles
  6. To i starosta musiał być wyborowy
  7. A kto był...? [emoji14]
  8. Ciekawe czy poprawił literówke na blotniku w tej trójce [emoji57]
  9. ostatnio poznałem gości z okolic łącka i chełmca( chyba tak sie pisze) grali u mojego brata na weselu To bardziej Siary rejony Ja rodem tocz Ochotnicy Panie [emoji6] Pewnie polowa "młodych wilków" z sądeckich a starzy wyjadaczee?Slepy?
  10. Ryba ja nie pomoge w kwestii tego X6
  11. Pewnie polowa "młodych wilków" z sądeckich
  12. No i dobrze bo ja tez nawet nie z Limanowej [emoji3]
  13. witamy co tam w wielkim swiecie?Przecie on z Brzeska... [emoji12] j**any tapatalk...
  14. witamy co tam w wielkim swiecie?Przecie on z Brzeska... [emoji12]
  15. Ktoś mnie kiedyś na FB spytał czy mamy zezwolenie MSW na konwoje więźniów... [emoji12]
  16. Mi tez jeden zbywa... razem z całym grillem [emoji12] Pokminimy trochę (%) i cos z tego będzie... Jakiś łazik marsjański czy cuś [emoji3]
  17. Myślisz ze juz dziś nikt nie odpisze czy w Stanach jesteś..?
  18. Których wakacji..? [emoji12] W ta sobotę senior ma 55 urodziny wiec odpada [emoji57]
  19. Jak znaczek Audi jebniesz... [emoji12]
  20. Wiesz jak jest z czasem... Dlubiesz na miejscu czy eksporty?
  21. Chęci sa! Tylko z wykonaniem gorzej... [emoji19]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.