piotreks07

• Paliwo

Osiągnięcia piotreks07

Reputacja

1. Cześć ! Rzeczywiście pomaga to podgiecie sprężynki dzięki Dr. Vee tylko jeszcze mam pytano czy taki przekaźnik można gdzies kupić i wlutować bo mój sie przez przypadek chyba spalił chciałem jeszcze cos podgiąć śrubokręcikiem i lipa ale po za tym patent do ogarnięcia podro ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ---------- moze ktos bedzie wiedzial jak znalezc taki przekanik zeby sie zgadzaly styki
  2. dokładnie jak sam zgasze auto klapą gaszącą to jest idealnie a jak normalnie to sie oczepie noi nie ma zbiórki ja weżyki już wymieniłem a egr czyściłem dwa razy i okazuje się że leje nie na oringu tylko z pod tego kapturka na samej górze tam podobno jest membrana jakaś i ona nie trzyma czy coś a jak zgaszę samochód to syczy jeszcze bardzo długo kiedys było z 10-15 sekund a teraz to tak że nawet mi się nie chce stac tak długo i czekać. widze na allegro jakieś wahlera czy coś egry dobre to jest wie ktoś? bo w serwisie 890 zł wołają
  3. witam chciałbym odświeżyć temat, okazuje się że po czyszczeniu egr było chwile fajnie ale sie skonczyło i egr bardzo syfi pod maską a do tego auto nie zbiera sie jak powinno, może ktoś doradzi co zrobić czy nowy? czy może jest jakieś obejście tego sprzętu?
  4. elegancka furka, kolor super mam taki sam i może być problem z utrzymaniem czystości, kurz przy okazji widze że domek w fajnym miejscu monitoring na całą okolice :>
  5. mi też wchodził w tryb awaryjny sprawdzalem wszystko i okazało się że turbina do czyszczenia ale jak wywaliłem katalizator ktory był troche zapchany to wszystko wróciło do normy
  6. Ja mam taki problem: Odpalam audiczke i jadę sobie po przejechaniu paru kilometrów spokojnie temperatura się podnosi ale bardzo delikatnie, z nawiewów zaczyna lecieć ciepłe powietrze klimatronik na auto 21st. na zewnątrz spory mrozik jak jadę z prędkością ok 100 km/h to temperatura wzrośnie do 90 ale jak jade 20 km z prędkością nie przekraczając 50 km/h to temp. nie przekracza 70. Dodam że autko nawet jak pracuje na wolnych obrotach i 30 minut to nigdy nie osiągnie 90 stopni nie wiem co się dzieje termostat wymieniony nie oryginalny ale jakieś tam dobrej firmy. Ogólnie bardzo szaleje ta temperatura na zegarach w środku się nagrzewa i jest ciepło nie bardzo wiem co robić i gdzie szukać przyczyny. Czy to będzie czujnik temp.?
  7. Witam! mam pytanko bo zakupiłem dystanse z felgami tylko były one zamontowane na b6 a tam jest troszke inaczej z tą piastą i teraz te dystanse pasują mi na przód ale mam problem z tyłem nie wejdzie dystans (57.1) Z tyłu jakbym ściągnął to zabezpieczenie łożyska co jest w piascie przed piaskiem i wodą i roztoczył otwór w dystansie to pewnie byłoby ok tylko nie wiem czy wtedy po jakims czasie nie uszkodze sobie lożyska? Aha noi ns piastę zakładam taki plastikowy oring, a na dystanse przychodzą takie kapturki może to są pierścienie centrujące nie mam pojęcia czy to jest konieczne bo po roztoczeniu to by się już nie nadawało.
  8. musisz lepiej szukać klapę a raczej siłownik do niej masz zaznaczony w kwadraciku, niech ktoś Ci przekręci kluczyk a Ty obserwuj czy to ramię się poruszy dzieki sprawdze to[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 00:56_________________________________________________a czy może wiecie czy tam jest jakaś regulacja czy może sie otwierać więcej lub mniej czy po prostu otwiera/zamyka?
  9. a jak to sprawdzić szukałem coś na forum ale kiepsko mi poszło. Po zgaszeniu samochodu jest taki dziwny syk przez pare sekund pewnie to oto chodzi jakby ktoś otwierał piwko
  10. Mam problem ponieważ miałem walniętą prawą poduszkę olejową pod silnikiem noi wiadomo były duże drgania samochodu przy ruszaniu i zapalaniu/gaszeniu poduszka wymieniona ale nie poprawiło się za bardzo przy gaszeniu dalej zatrzęsie samochodem tylko za bardzo w mojej opinii czy wiecie co może być przyczyną?
  11. Mam pytanie czy ktoś może założył sobie radio audi concert II z audi b6/ b7 do b5? Jak to wygląda i czy w ogóle będzie pasować wiem że kolorem się troszkę różni może ma ktoś zdjęcia i by się nimi podzielił :> pomóżcie bo na chorusie to wstyd
  12. cena porównywalna z UG7+ czy Dunlopami 3D winter sport a michelin to michelin
  13. chyba się zdecyduje na michelina alpin a4
  14. a kupił ktoś może michelin alpin a4 co myślicie o tych oponkach? lepsze od ug7+ ?