Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TAY29

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TAY29

  1. bylo tam na 7 str :wallbash:
  2. moja ma obecnie 228k km.sprowadzona w listopadzie 2006 przy przebiegu 168k km. oleju nie bierze:) od wymiany do wymiany tyle samo.tylko nie kupywany od handlarza a sprowadzony przez kuzyna.wiekszych problemow brak tylko podstawa zawiecha gumki na glowicy lozysko ;)i oleje
  3. na trybie nie jezdzi zrobilem cos takiego;) http://img843.imageshack.us/i/81690006.jpg/ i wyskoczyly takie bledy : 1262 Zawór magnetyczny ograniczenia ciśnienia doładowania-N75 przerwa lub zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY 575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica dorególowania - BŁĄD SPORADYCZNY mozna na podstawie tego cos stwierdzic?
  4. witam od niedawna zdarza mi sie ze w mojej b5 silnik ahu w czasie jazdy dostaje mula. doslownie poniewaz na poczatku jazdy jest wszystko ok przyspieszenie itd a czasem podczas jazdy i wyprzedzania doslownie tak przyspiesza na odcinku 100 m o 10km/h przy predkosci 70-80 km/h. co moze byc przyczyna? dodam ze po zgaszeniu i zapaleniu silnika wszystko jest ok
  5. u mnie tez byly stuki w tylnym lewym kole ale nie byly to amory tylko okladzina odkleila sie od blachy klocka hamulcowego;) po wymianie klockow wszystko gralo :>
  6. zeby nie otwierac nowego watku napisze tutaj, otoz kupilem glosniki hertza www.allegro.pl/hertz-dsk-165-dystanse-szybka-wysylka-gratis-i1203162641.html i tak sobie mysle ze moje radyjko www.allegro.pl/item1155209658_pioneer_deh_2200ub_deh_2220ub_usb_mp3_bilgoraj.html ich nie uciagnie dodatkowo na tylniej pulce sa jeszcze seryjne glosniki. czy powinienem kupic jakiegos wzmaka czy obedzie sie narazie bez niego. jezeli trzeba bedzie kupic to o jakich parametrach? glosniki maja moc 80W przy 4ohm'ach
  7. wyzynarka jest, boczki juz sa zrobione;) to poszukam jutro juz jak dam rade;) dzieki za pomoc to chyba 16 zamawiamy;)
  8. tak mi napisal koles z allegro i czy to moze byc prawda ze tylko 130mm moge wlozyc?co bede musial przerabiac jesli kupie 165mm zostane jednak przy hertz'ach
  9. a z zamontowaniem tych 16 nie bedzie problemu za pomoca dystansow?
  10. witam postanowilem wymienic glosniki w drzwiach przednich poniewaz stare juz pierdza;) i na nich sluchac juz sie nie da. zdjalem wewnetrzna czesc drzwi i ujrzalem ze glosnik jest przymocowany nie do drzwi lecz do wewnetrzej obitki czyli tego calego plastiku. uchwyty tych glosnikow nie leza w jednej lini 2 sa wygiete do przodu 1 do tylu(bodz na odwrot). I w tej wlasnie sprawie mam taka mala zapytajke;) jakie glosniki mi proponujecie (do 300zl) aby poziom basu i sama muzyka byly na tym samym poziome (ew bass moze byc z lekka lepszy). i jak te glosniki tam upakowac czy pomoga zwykle dystanse z mdf z allegro? prosilbym o linki z glosnikami na allegro. z gory dzieki
  11. moze maglowanica siadla jak bylo w mojej b5. piski przy skrecaniu
  12. witam wszyskich przez przypadek wpadlem na te forum mysle ze bede tutaj stalym bywalcem ze bede wam pomagal lub wy mi doradzicie co i jak poprawic w moim audi;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.