Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. to sie dowiedz ja tym bardziej nie wiem. [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________a w świece żarowe sie nie bawie,bo łatwo je ukręcić a ja mam farta do takich wypadków
  2. a jakie masz fi?
  3. aha,mam dojście do wężyków powietrza (podciśnienia) jutro bede wymieniał u siebie [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 21:15_________________________________________________ ponoc Wiśnia wiesz cos o tym nie wydaje mnie sie chyba że coś wiesz czego ja nie wiem :polew:
  4. kto umarł? [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________też musze umyć bo maniana... wymienić wycieraczkę,błotnik wyprostować,olej wymienić,łańcuszek,w środku ogarnąć itd.
  5. w moim przypadku audi do garażu i młodej peugeotem bede śmigał do pracy bo mniej chleje coraz gorzej w tym pakistańskim kraju :wallbash: [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:54_________________________________________________a prawda jest taka że Polacy to jest taki naród że jak nawet będzie litr wachy za 100zł to będziemy płacić i nikt sie nie postawi,taką mamy mentalność w tym kraju.
  6. ale na rowerach jak tak wacha podskoczy
  7. [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 18:57_________________________________________________może też lpg wrzuce bo na wache nie zarobie
  8. wyreazłem z mojej b5
  9. audi oczywiście [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 22:17_________________________________________________ chcesz kupić w garażu stoi
  10. to już w koszulce klubowej tego nie robicie teraz w znaczek sobie wieszam na uju
  11. tylko latex musi być
  12. Czekaj,czekaj powiem Adze to ci :bicz3:
  13. Najlepiej sprawdź wlepę w bagażniku... wiem,ale zawsze zapomne [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:51_________________________________________________
  14. ciekawe jaki ja mam zawias z tyłu to wiem bo wymieniałem 76zł za sztuke [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________niebieskie były z tyłu fabryczne,z prawej wytrzepany doszczętnie zamiast oleju breja jakaś a ten cały tłok na boki już chodził w cylindrze za to z lewej jeszcze by pośmigał troche
  15. :gwizdanie:
  16. dziewuchy co tam? [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 16:06_________________________________________________89paweł89 czym ty te wycieraczki wysłałeś? bo czekam i czekam... ;(
  17. i wywal amortyzatory i wstaw gumowe klocki [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 21:50_________________________________________________i będzie
  18. springi obetnie o 1 zwój
  19. wszystkiego naj wszystkim kobietkom
  20. ma ktoś kod do kaspersky-ego? bo mi licencja wygasa za 15 dni
  21. wymontuj przednią szybe i jedź w kasku :oklaski:
  22. ciekawe jak jutro rano bede jechał do tyry bez wycieraczki 50 km musze tą gumę na kiju ze stacji gdzieś zajumać
  23. spocik ładna frekwencja była

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.