Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. pisz na pw za ile
  2. jak wyjeżdżałem do chaty stał na moniuszki srebrny avant b6 na ramkach klubowych ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- spoko biore lapka ze sobą także łącza bedą
  3. Łaziska Górne ul. Moniuszki bydziem chlać
  4. ten sam skład jedzie
  5. byłes w swoim wątku dzisiaj ? czytał?
  6. fun to będzie jak przegrany będzie stawiał litra za każdą długość auta na jaką odjechał mu przeciwnik ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- to na końcu trza zaprosić tego ziomka do lanosa założę 16" i po robocie
  7. to ja stanę ze zwycięzcą
  8. we wtorek prawdopodobnie jadę do Chorzowa jakiś kościół robić,jak to ogarnę to do Mikołowa kończyć sąd także tego
  9. ja nie zdążyłem z nikim się ścignąć
  10. umyłeś?
  11. ten nawet w garażu choinki zapachowe wiesza furacz miażdży psychikę
  12. też będe
  13. Spoko luz ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- WIŚNIA dzięki za linka :notworthy:....jak byś znalazł w tej cenie i moim kolorze to .....kurierem dobrą butelczynę w słusznym litrażu już ślę spoko,za jakiś około tydzień znowu jadę do Mikołowa także jak by był gdzieś koło mnie albo po drodzę to bym ci podrzucił ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- albo szkołę robić do Chorzowa,jeszcze troche i po waszemu bede godoć
  14. właśnie mi sie przypomniało
  15. Wróciłem do chacjendy
  16. dzięki za spotkanko miło było poznać :decayed:fura na spota jeszcze wpadnę do was,dzisiaj za dużo w robocie dostałem na garba i Lt-ka nie umyłem Dzięki również ....miło było również poznać ...furmanka upieprzona jak beduin na pustyni Co do spota to spoko... rozumiem....robota to robota ....będzie jeszcze okazja....trochę tam Wam zostało ...trochę ---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ---------- dzisiaj dwa pięterka opanowane jutro CHYBA koniec ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- forumowe ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- KONKRETNIE się narąbałem Artur !!!!!!!! Lt-ka umyłem Świeci sie jak owczarkowi kohones Podstawię moje padło ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- Hyyyyyyy......do mycia....nie piaskowania Renovatio.pl polecam się na przyszłość ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- maska do sodowania,fele do piachu i malowania i nófka sztuka
  17. dzięki za spotkanko miło było poznać :decayed:fura na spota jeszcze wpadnę do was,dzisiaj za dużo w robocie dostałem na garba i Lt-ka nie umyłem Dzięki również ....miło było również poznać ...furmanka upieprzona jak beduin na pustyni Co do spota to spoko... rozumiem....robota to robota ....będzie jeszcze okazja....trochę tam Wam zostało ...trochę ---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ---------- dzisiaj dwa pięterka opanowane jutro CHYBA koniec ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- forumowe ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- KONKRETNIE się narąbałem Artur !!!!!!!! Lt-ka umyłem Świeci sie jak owczarkowi kohones
  18. dzięki za spotkanko miło było poznać :decayed:fura na spota jeszcze wpadnę do was,dzisiaj za dużo w robocie dostałem na garba i Lt-ka nie umyłem
  19. Miałem iść z młodym do zooooooo to się pogoda zje...bawszy ja se za free przez płot wchodze wystarczy przęsło wystawić ale ogólnie dobry schemat jest jak się rano wpada na budowę a tam zwierzyna głodna kwiczy ostatnio koło wybiegu kóz robiliśmy mordę drą aż głowa boli Zatem miałeś okazję ujrzeć Nelsona B5 od uja ładnych porobionych B5 i B6 widziałem tyleż że ramek na połowie brak ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- a teraz se siedzę w Mikołowie O! i świnie z Drogówki mi mandat wlepiły na zjeździe na A-4 przy orlenie z Wrocka
  20. ja mam trochę przeciążonego lt-ka z kompresorem audi w domu w garażu co do spota zobaczymy o której skończę bo ciśnienie na terminy jest ale nie piszę nie ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- nie wiem czy bede bo koledze się do domu śpieszy i chce opanować temat góra do piątku wieczora,ale raczej marne szanse
  21. Miałem iść z młodym do zooooooo to się pogoda zje...bawszy ja se za free przez płot wchodze wystarczy przęsło wystawić ale ogólnie dobry schemat jest jak się rano wpada na budowę a tam zwierzyna głodna kwiczy ostatnio koło wybiegu kóz robiliśmy mordę drą aż głowa boli
  22. poka poka
  23. byłem u was od soboty do dzisiaj i pojechałem se o! za***iste afrykarium będziecie mieli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.