Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. jedziesz dziś pod tesco?? dziś mi się nie chce,w zeszłym tygodniu byłem ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- a poza tym Czarnuch stoi w garażu u rodziców
  2. u nas na salonach?
  3. Eeeeeeeeeeeeeeeee????????????????
  4. no siemasz lalka za ile będziesz?
  5. 3:1 ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- tera już po ptokach ale pięknie grali
  6. no a jak PIJAK !!
  7. Solar w tygodniu flaszkooo szczujesz?
  8. z trudem ale przejechałem znaczy się że za wysoko jeszcze stoi
  9. dzisiaj odwiozłem babkę na ul.Czeską i nic w tym dziwnego by nie było gdyby nie to, że chamy ze spółdzielni progi porobili :shock3:myślałem że przejadę... myliłem się całą podłogą po długości szorowałem aż mi się gdzieś lekko wydech przestawil i przedmuch mam
  10. pewnie samochodem jeździ kobieta z taką gałą
  11. dzisiaj o 20:00 w soboty mamy spoty wszystkich marek ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- ale jutro jak co,też się coś zorganizuje ło matko to cza było sie kontaktowac telefonicznie to bym wdepnał sam do końca nie wiedziałem że pojadę o 20:30 dopiero wyjeżdżałem
  12. dzisiaj o 20:00 w soboty mamy spoty wszystkich marek ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- ale jutro jak co,też się coś zorganizuje
  13. będzie któś pod Tesco?
  14. się ogarnie ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- chopie... świnie,krowy,konie itp. spod maski ryczą mina przechodniów bezcenna
  15. bez kitu miny przechodniów bezcenne
  16. w niedzielę się alkoholizować? wszystko pozamykane na :dancing:nigdzie nie pójdziemy ?
  17. jak na weekendowy bolid jest kosior
  18. Solar nie chowaj się,kiedy wpadasz na bajere?
  19. :banan3: w końcu w domu
  20. jutro albo po jutrze ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ---------- będzie trzeba w końcu jakąś flachę obalić
  21. a kiedy było dużo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.