Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Nakło koło Miasteczka Śląskiego ....a dziewczyna ponoć z Katowic .....z tego co główny organizator zdradził Aaa... taka sytuacja
  2. tego Nakła koło Bydy? taka dobra że pół polski jechała tańczyć
  3. podpis nowy będzie,właśnie się bawie ---------- Post dopisany 29-09-2013 at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 21:16 ---------- jak dam czarne polifty nie będzie za ciemno?
  4. 100 Drops ---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ---------- chyba będa nici z wyścigów u nas znowu patrol przyjechał
  5. jeżeli w wątku jest cicho... to wiedz że coś się dzieje
  6. kupiłeś coś ?
  7. Tydzień koło kościoła jeździł jak dojeżdżał do pracy i paczta jak sie zmienił Arturze klasztor w Częstochowie odnawiałem trochę mi się udzieliło
  8. Pochwalony
  9. wszędzie dobrze ale w domu najlepiej
  10. ładna sucz :naughty:a foty środka da?
  11. kiedy macie następnego spota? ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- tylko we wtorki ?
  12. widziałem jak ta błękitna a3 wylatywała z Łazisk Górnych
  13. sorry chlopaki za zamieszanie
  14. siema kapelusznicy
  15. Dziękuję za wizytę Arturoo i Polko_v zapraszam następnym razem bez samochodu i sorry że w pokoju masakra z nienacka przybyli
  16. na Tychy dawaj już nie mogę,bronki chłeptam
  17. żodyn ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- żodyn czekej zejdę do garażu ja właśnie sobie polałem śląską łychę 2 kielonki i idę z małą na spacer ramki klubowe ma ale na spoty nie jeździ no chyba, że ostatnio zaczął bo nie już prawie dwa miechy nie było blachy SMI już 2 raz się naciąlem :naughty:a nie ma z kim pić na tym śląsku z klubu
  18. żodyn ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- żodyn czekej zejdę do garażu ja właśnie sobie polałem śląską łychę 2 kielonki i idę z małą na spacer ramki klubowe ma
  19. który ma srebrnego avanta a4 b6 w Łaziskach Górnych i właśnie stoi na Moniuszki ?
  20. a gdzie tam, do środy gdzieś bedziemy koczować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.