Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
prawie pół drogi do emerytury
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dziękówka jeszcze 2 z przodu !!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki,sam na siebie człowiek bata kręci
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach? Yyy nie wiem....przyjechał czarnym b8 w avancie ? Niski , kiedyś blondyn zaciągał po śląsku ? wysłane z one v to ten :polew::polew: bierz Arcziego pod pachę i wpadajcie 21 na "kawe" Arturoo ta menda już mnie nie odwiedza ale próbuj z nim pogadać chopok się starzeje ---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- miał bym motywację żeby czarnucha naprawić bo jak na razie 3 tydzień w garażu rdzewieje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach? Yyy nie wiem....przyjechał czarnym b8 w avancie ? Niski , kiedyś blondyn zaciągał po śląsku ? wysłane z one v to ten :polew::polew: bierz Arcziego pod pachę i wpadajcie 21 na "kawe"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach? Yyy nie wiem....przyjechał czarnym b8 w avancie ? Niski , kiedyś blondyn zaciągał po śląsku ? wysłane z one v to ten
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pochwalony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
awans widzę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema bomble
-
Po wymianie plynu w chłodnicy daje komunikat brak płynu + brak- małe ciśnienie oleju
smok czyszczony z 30tyś km temu + nowa (używka) głowica + oleje bla bla bla (przygody z Castrolem) dlatego się dziwię ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- motul zalany, zmieniony tysiąc km temu ---------- Post dopisany 01-12-2013 at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 23:15 ---------- chyba już wiem co się wykluło Etka pomogła i wczorajsza przejażdżka kółka zębate na napędzie pompy oleju chyba się skończyły
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Andżeje pijo?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
...pewnie nie :drunk:bo by się na forum chwalili..................................raczej ....... to będzie wysyp dzieci w przyszłym roku- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cisza to chyba pijO- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
mnie też niedługo czeka taki widok- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to lipa bo tam czesto gesto jezdziłem a ty już w domu?- Dziwny dzwiek przy odpalaniu
od dołu nagraj jak masz możliwość- Dziwny dzwiek przy odpalaniu
u ojca w punto jak był pasek za bardzo napięty to identyczne wył alternator, na zicher jakieś łożysko od spodu zobacz,kiedy pompe wody wymieniałes?- Po wymianie plynu w chłodnicy daje komunikat brak płynu + brak- małe ciśnienie oleju
gdzie się wpiąć żeby zobaczyć jakie olej ma ciśnienie? ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- w miejsce czujnika? da się jakoś domowym sposobem zobaczyć? bo samochód pod blokiem a odpalać nie chce żeby znowu czapki nie zwalać- Po wymianie plynu w chłodnicy daje komunikat brak płynu + brak- małe ciśnienie oleju
Siema, jak w temacie jakiś miesiąc temu plyn zaczął mi znikać ze zbiorniczka więc dolewałem wody destylowanej (z braku czasu nie mogłem sprawdzić czy ucieka),jakoś w zeszły weekend spuściłem całość zalałem plynem odpowietrzyłem (plyn przestał znikać ) i się zaczęło... jak odpalę to piszczy że płynu nie ma,a ma, po przejechaniu z 5km komunikat znika,i tak się dzieje na zimnym silniku a dziś jeszcze doszedł komunikat "lampki alladyna" jak to moja luba mówi a oleju ma dość do tego świeżego bo zaledwie tysiąc km na nim zrobiłem ma ktoś pomysł co się może dziać ? ciśnienie oleju małe + słabo odpowietrzone? u kumpla na podjeździe na nagrzanym silniku odpowietrzałem gdzie jest bardzo stromy zjazd ryjem do góry.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeden tam się błąka rezacz koło ciebie takim niebieskim Rs-em w sedanie ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- Wypadek na rondzie Toruńskim w Bydgoszczy - zdjęcia, foto - od 1 - 26 Listopada 2013- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tylko szkoda że tak hałasują- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzięki za spota Manny kiedy feligi odbierzesz? dzwonię piszę i zero odzewu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to na szybko lista kto będzie? 1.Czereśniok 2..... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie