Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- panowie pytanko mam,na jaki kolor pomalować rotor w alusach bo pomysłu nie mam a znudziły mi się czorne zrobił by mi ktoś VT na białym srebrnym i polerowanym rotorze?
  2. s4 B5 moim guru
  3. Lubie to
  4. Ktoś tu z Wolina jest?
  5. Co sie odwlecze to nie uciecze
  6. Wiśnia możemy się na błoniu umówić na piwko jak reszta ma spoty głeboko najlepiej w weekend choć w przyszły jadę do Kamienia Pomorskiego ale w następny czemu nie
  7. Toc to jakas masakra, i weź tu cos zorganizuj
  8. Czyli lipa,na 3 samochody bez sensu cos organizowac
  9. to 18 ? czekamy na propozycję 2 już jest.
  10. zdrowie jutro spot pod Tesco o 20? panowie i panie bierzemy się do roboty bo straszna ujnia się dzieje w sumie propozycje godziny i miejsca można dogadać,propozycje?
  11. ja wgl.zimówek nie zakładałem leżą w piwnicy i pewnie szczury je już zdżarły od października samochód w garażu stał to nie było potrzeby
  12. może być bo mieszkam w tym fyrtlu ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ---------- a naklejkę mam w lewym górnym rogu ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- a fele zmienią kolor tylko się zastanawiam na jaki albo całe białe,albo rotor na srebrno i rant w polerkę,albo coś mi jeszcze do głowy przyjdzie
  13. ja chciałem,ale odpadam:facepalm: delegacja
  14. od pół roku tylko wiatr hula
  15. już ogarnąłem
  16. skąd bierzecie przetwornice do B5? bo allegro nic nie ma :/
  17. Terefere tutaj świerzaki przywożą:grin: w sumie,firma nie zbiednieje
  18. Siema chłopcy i dziewczęta!! jadę kurzyć jutro w wasze knieje Gdańsk róg Stagiewnej a Motławskiej omijać szerokim łukiem, jak bede parę dni to wbijam na spota o ile ktoś się zjawi chleba i soli nie wymagam ale FlaszkJe bardzo chętnie o ile nie będę prowadził
  19. No siema
  20. a cycu to nie Ty na śląsku ???!!!! no więc ja Cię proszę......napiszę esa do Natalii i na bukowinę pojedzie Wiśnia zamiast Ciebie edit:.... :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.