Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na to samo choruje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[emoji83] Siema
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie a kiedy jakiś spot pod Tesco?
-
Spoty wrocławskie
jak tak pacze na to zdjęcie to mi sie ręce trzęsą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bez głowicy daleko bym nie zajechał Kurcze co ty masz z tą głowicą ? Jak byś tam potrzebował pomocy to tam daj znać ... zaczniemy od glowicy a skonczymy na swapie na 1.6 ? wpada taka jaka powinna być
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bez głowicy daleko bym nie zajechał
-
nadtopiona świeca
nie wiem czy mają takie doświadczenie żeby się w takie coś bawić,wolę nie ryzykować no chyba że tylko delikatnie spolerują kanały i komorę
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
gdzie ty się pchasz z 2 tygodnie temu jechałem do Władzia to łącznie z 4 godziny w korkach stałem to już lepiej do Bydgoszczy pod namiot
-
nadtopiona świeca
będzie po regeneracji bo miałem od APT jakiś czas tero wpada od AEB
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak złoże samochód to też wpadnę za 3 lata
-
nadtopiona świeca
dzięki,sprawdzę jak będę składał chama
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to szybciej ja wpadnę przelotem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No teraz to jedynie w przyszłym roku i to może na 2-3 dni będę
-
Spoty wrocławskie
Tylko trzeźwe mnie być na przywitanie. co by pamiętali cokolwiek.: D
-
Spoty wrocławskie
panie... a co to urlop? a serio to delegacje mam jak ostatnio,tyle że inną miejscówkę,budek sądu będę jeszcze robił kiedyś tam także tak szybko was nie opuszczę Pewnie tak. W tygodniu możemy coś golnąć w tygodniu trochę lipa bo z rana ciężko wstać a i szefo nadajnik GPS nam założył do LT-ka i widzi wszystko kiedy,gdzie,prędkość masakra jakaś chyba że wpadniesz z ekipą do mnie na Hotel bo inną miejscówkę nam znaleźli podobno grill ogródek tylko adresu jeszcze nie znam mety
-
Spoty wrocławskie
matko bosko kochono... po co się wychylałem w następną niedzielę będziesz?
-
nadtopiona świeca
no oby, bo w głowę zachodzę od czego by ją tak stopiło
-
Spoty wrocławskie
Pan WIŚNIA już się zbliża...już puka do twych drzwi wybiegnij z flachO go przywitać ,z radości serce drży od Poniedziałku będę na fyrtlu
-
nadtopiona świeca
tylko ta jedna a wykręcałem bo zmieniam głowicę i przypadkiem dojrzałem
-
nadtopiona świeca
witam jak w temacie,tylko na jednym cylindrze tłok,zawory nie ruszone świeca przy elektrodzie stopiona,świece NGK wymieniane z 3tyś km temu od czego mogą się dziać takie cuda?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to teraz na legalu siemmaaaa ja ci dam hejka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no coś TY chyba z 2-3 tygodnie nie byłem na forum a tu raptem 1 strona z kapeluszami do przeczytania ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- a ty tam szykuj flachę ojciec,bo w przyszłą środę-czwartek wpadam na rewiry
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
jaki ona miała kolor przed dłubaniem?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jaka stypa
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Szczepy B5 to już taśmowo chyba idą, z zamkniętymi oczami