Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Spoty wrocławskie
Świeże ze Szwecji przywiezione. :vPatykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No siema Grześ! Patykiem pisane Coś tam się pod galerią Glinki będzie działo atk ma przyjechać klub audi Inowrocław i C4 klub w przyszłą sobotę Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nic nowego,od dawna temat umiera widzę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobrze się składa lub składa się dobrze [emoji6] Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tej z tobą się skontaktować to gorzej jak z papieżem ma ktoś pożyczyć jutro na parę godzin wskaźnik-manometr do sprawdzenia ciśnienia oliwy w silniku? Wiśnia a co jest ? Teraz już nic, w zeszły czwartek potrzebowałem pomocy Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tej z tobą się skontaktować to gorzej jak z papieżem ma ktoś pożyczyć jutro na parę godzin wskaźnik-manometr do sprawdzenia ciśnienia oliwy w silniku?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kradzione ale dobre
-
Spoty wrocławskie
https://www.youtube.com/watch?v=8ZC0WHcQFEg widzieli jak wymiata ?
-
Spoty wrocławskie
Siema z rana!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie,mój rydwan 4 miechy stoi w garażu w częściachPatykiem pisane To się gosciu musiał zdziwić jak mu światłami dawałem ;-) może ktoś od nas,tylko nieśmiały
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie,mój rydwan 4 miechy stoi w garażu w częściach Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[emoji111] siema! Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
mam nadzieje że w tym tygodniu,bo kaszan trochę wyszła przy skladaniu ale już chyba jestem na dobrej drodze
-
Spoty wrocławskie
Kibel Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/14/92151beb6ab796445e2245f3f0911104.jpg co to za pet! ? Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
przy tej prędkości na trasie to mi paliło 13 letnie 2,5 w b5 z przelotem 500kkm+... smalec chłopie i smaruj po dachuKurnik też by był dobry Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
11 to mi pali jeden łosiem turbo
-
Spoty wrocławskie
Idę się chyba najebać bo nie wyrobie Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
To weź przyjedź jeszcze pomóż mi głowice poskładać, bo stary mi mostki od wałków rozrządu popierdolił i do ładu nie mogę dojść Patykiem pisane
-
nadtopiona świeca
Panowie jakim momentem odkręcić mostki na wałkach rozrządu? Patykiem pisane Mój mądry tatuś postanowił skorzystać ze stołu w garażu na którym leżały w kolejności ułożone mostki od wałków i wpierdolił wszystko na kupkę. Jakieś pomysły? Bo już jeden klin na kole napedzającym wałek urwany Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
lewej nie masz.O to to Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Plotka głosi że masz zaslepki sprysków te zatapiane w zdeś? Patykiem pisane Kol mi.nadane z nory szczura Muszę sprawdzić której nie mam Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Plotka głosi że masz zaslepki sprysków te zatapiane w zdeś? Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Będę, tylko nic przed proszę, Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Milcz chamanie! Wracał z hela i nie wpadł na flakona, fsyd! Patykiem pisane Jeszcze cię odwiedzę może w poniedziałek więc wybaczam. Patykiem pisane