Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Padać niech sobie pada byle nie śnieg i temperatura na + Patykiem pisane
  2. a jak myślisz dobrze że śniegu nie ma bo nie chce mi się kół zmieniać
  3. już Ci chyba nie muszę pisać smsa o spocie? O 17 w niedzielę? Tak
  4. https://www.youtube.com/watch?v=xwApQj4KFH4 jakby sie komuś nudziło polecam film na faktach
  5. a co to to niebieskie ?? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300354-b6-bfb-trzeci-s-line-by-jedrekx-tym-razem-bez-dachu-;/ Ptaszki w Fordonie ćwierkały że latasz od czasu do czasu cabrio więc nie ściemniaj to ptaszki nie do końca ćwierkają, bo ruszam go tylko jak nie ma deszczu/śniegu i jest sucho które ptaszki tak ćwierkały? Nie mogę ujawniać swoich informatorów. Patykiem pisane
  6. Ptaszki w Fordonie ćwierkały że latasz od czasu do czasu cabrio więc nie ściemniaj
  7. Boże czy ty to widzisz
  8. oca69 najlepszego! :drunk:
  9. a TY przyjedziesz w końcu ??Przyjadę, ale najpierw muszę wyzdrowieć bo grypa mnie dopadłaPatykiem pisane to moze jakas flaszka rozgrzewająca bo mnie też to c**j...ostwo męczy jestem za,tylko boję się że po 2 kielonie padnę na twarz
  10. a TY przyjedziesz w końcu ??Przyjadę, ale najpierw muszę wyzdrowieć bo grypa mnie dopadłaPatykiem pisane masz czas do niedzieli Postaram się [emoji6] Patykiem pisane
  11. a TY przyjedziesz w końcu ??Przyjadę, ale najpierw muszę wyzdrowieć bo grypa mnie dopadła Patykiem pisane
  12. po co lista,i tak połowa nie przyjedzie
  13. Siema! pytanko mam oglądał ktoś tą eSę http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=6061&postdays=0&postorder=asc&start=0 ?
  14. mądrze prawi,polać mu
  15. Najlepszego w nowym roku panie i panowie
  16. Najlepszego panie i panowie
  17. no ja też wpadne ale Peugeotem Dzięki za spota,pewnie ostatni w tym roku.
  18. bierz flachę i wpadaj a nie się mażesz skułem się nieziemsko w sumie nigdzie nie miałem wychodzić w miasto ale wyszło inaczej,spontany są najlepsze
  19. no trudno,ja też , jedrex twój bracki jest niższy niż myślałem jutro spot w Bydzi ,Tesco 17 widzimy się! piona znaczy 5!
  20. przecież ty podobno nie pijesz Grześ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.