Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Nie,bo nic nie ma co by mi się podobało. nabazgrane z Tapatalka Nawet zapomniałem o tym wątku,trzeba by coś uzupełnić. nabazgrane z Tapatalka spryski lamp się rezajo nabazgrane z Tapatalka
  2. No co zrobisz? Nic nie zrobisz. nabazgrane z Tapatalka
  3. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Drugi raz już dzisiaj, na ostro się kręci. nabazgrane z Tapatalka Widzę właśnie. Obudziłem się o 19 a tu plac zabaw zamknięty a w piaskownicy nasrane i rozmazane. [emoji15] [emoji52]Tapniete z HGW 2 Prywaciarz od foli miał zagrabić ale gdzieś zaginąłnabazgrane z Tapatalka Śpi, gadać nie może... podobno załapał jakas egzotyczna chorobę przez folię z tajwanu.Tapniete z HGW 2 albo szybkie fury i szybkie Bułgarki po drodze
  4. toć Kowi-ego miałes brać ?
  5. niżej jest temat zastępczy B? batalion a co do fel
  6. Pamiętaj, jak nie ma kto B6 przegonić zawsze możesz na mnie liczyć 1.8T nie jest mi obce
  7. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Drugi raz już dzisiaj, na ostro się kręci. nabazgrane z Tapatalka Widzę właśnie. Obudziłem się o 19 a tu plac zabaw zamknięty a w piaskownicy nasrane i rozmazane. [emoji15] [emoji52] Tapniete z HGW 2 Prywaciarz od foli miał zagrabić ale gdzieś zaginął nabazgrane z Tapatalka
  8. Truknij do brata niech ci jaką barmankę z knajpy podeśle to wypocisz pod pierzyną. nabazgrane z Tapatalka
  9. Ty możesz chociaż wychodzić.. a jak z tą pieprzoną gorączką w łóżku słabo się konserwowałeś w weekend
  10. A tak na serio to pogoda przypasowała,cały miesiąc słońce i w miarę ciepło pewnie gdyby nie palec to bym już po Polsce fruwał nabazgrane z Tapatalka
  11. A daj spokój słońce daje po oczach,ciepło że człowiek się poci,ogólnie kaszana. nabazgrane z Tapatalka
  12. Wy to macie dobrze, ja muszę w domu siedzieć. nabazgrane z Tapatalka
  13. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cenzura gorsza jak na Kremlu
  14. Trenowałeś już? Wątroba zapasowa w słoiku? nabazgrane z Tapatalka
  15. w piątek byłem na spocie pod Tesco wracając pogoniłem BMW e60 trochę wstawiłem mojej czarnej samochód odstawiłem pod blok wczoraj wsiadam coś mi lepiej się zbierać zaczęła patrze na wskaźnik turbo a ona przy pełnym otwarciu przepustnicy zaczęła pod 1 bar ładować gdzie wcześniej 0.6 ładowała spotkał się ktoś z takim przypadkiem ?
  16. na allegro do uja tego złomuTakich jak Twoje brak i chyba bbs wlecą zawsze można się dogadać poka koło
  17. to nie ja,jak się posty usuwało? na allegro do uja tego złomu
  18. Panie, my kujawiaczki.
  19. To by się zgadzało bo ją mam et 45-48 nie pamiętam na 8.5" i ciasno trochę
  20. Mysle ale zobaczymy co mi zainteresowany w pracy powie bo mam jeszcze jedna opcje ale et52:/A szerokość? Nie będzie za tłusto?
  21. Siema. [emoji111]
  22. Dobre zdjęcie, można by na główne w nasz wątek dać
  23. Pod halą?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.