Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Wóda, blanty to może jak będzie pogoda to grilla zrobimy. nabazgrane z Tapatalka
  2. To musisz litra kupić, zapojke i z 10 kubeczków plastikowych nabazgrane z Tapatalka I blanta bo ja po pijaku wracać nie będę; )Matka wie że ćpiesz!?nabazgrane z Tapatalka
  3. To musisz litra kupić, zapojke i z 10 kubeczków plastikowych nabazgrane z Tapatalka
  4. 5 nabazgrane z Tapatalka
  5. Niczym dr. House nabazgrane z Tapatalka
  6. Wiązki plecie jak fryzjerka warkocze nabazgrane z Tapatalka
  7. Ktoś kiedyś z tego co pamiętam jarzma podszlifował tam gdzie tarcza śmiga i wlazły, Zaciski nie mają za dużego znaczenia nabazgrane z Tapatalka Armi chyba jak jeszcze B5 miał, ale pewien nie jestem nabazgrane z Tapatalka
  8. [emoji111] siema nabazgrane z Tapatalka
  9. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesteś zwycięzcąAlbo czytać nie potrafi nabazgrane z Tapatalka
  10. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nabazgrane z Tapatalka
  11. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No u mnie tylko tak jak na twoim foto między WG a wirnikiem popękało, gniazdo WG u mnie nie ruszone ,napisz do Deva to ci coś złoży może na coś większego się skusisz. nabazgrane z Tapatalka a juz ogarniete, zamowione, dobry rabat dostalem. DP tez juz leci. mam nadzieje ze krawat odzyje po niedzieliU kogo DP zamawiałeś, bo też się za wydech biorę? nabazgrane z Tapatalka
  12. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No u mnie tylko tak jak na twoim foto między WG a wirnikiem popękało, gniazdo WG u mnie nie ruszone ,napisz do Deva to ci coś złoży może na coś większego się skusisz. nabazgrane z Tapatalka
  13. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nabazgrane z Tapatalka Wstawił bym zdjęcie mojej ale coś nie bangla nabazgrane z Tapatalka
  14. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    P&p niewielkie są różniceA z a4 b5?Zoba w etce co byś na minę się nie wjepałnabazgrane z Tapatalka Albo w wątek modyfikacje 1.8t zapytaj nabazgrane z Tapatalka sa identyczne na pierwszy rzut oka, ale wszystkie co obejrzalem popekane. Zamowilem "nową"Gorąca strona standard, ja też mam popekaną u siebie ale tylko powierzchownie nie na wylot, pompuje tyle ile powinna nabazgrane z Tapatalka
  15. [emoji113] piona nabazgrane z Tapatalka
  16. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    P&p niewielkie są różniceA z a4 b5?Zoba w etce co byś na minę się nie wjepał nabazgrane z Tapatalka Albo w wątek modyfikacje 1.8t zapytaj nabazgrane z Tapatalka
  17. Dziś będąc w Pieczyskach koło Koronowa dojrzałem a4 b5 avant przed lift całe czarne tzn. Lakier, grill ze znaczkiem i chyba szyby na ramkach klubowych numery zaczynały się GLE kojarzy ktoś? nabazgrane z Tapatalka
  18. WIŚNIA odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Auto już dawno sprzedane, kasa została wyłożona ale umowa nie spisana. Dlatego szukam czegoś a jeżdżę dalej swoją ex Typowy Miras nabazgrane z Tapatalka
  19. [emoji111] siema nabazgrane z Tapatalka
  20. Zamuliłem, jutro ci napisze nabazgrane z Tapatalka
  21. Wjechałem jeszcze z pół metra luzu nad dachem nabazgrane z Tapatalka Na kartodromie też są gokarty nabazgrane z Tapatalka
  22. Nie wiem czy wajdę. nabazgrane z Tapatalka nabazgrane z Tapatalka
  23. pany a cena za głośniki ? na pw dawać
  24. chyba będę ale firmowym padalcem
  25. działają normalnie czy trzeszczą ,sprawdzałeś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.