Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niestety rodzinka przyjeżdża o 16
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema [emoji111]
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
✌
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Buła
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na zachemie z 3 firmy malują proszkowo Jeszcze zależy na jaki kolor
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[emoji106]
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na rogu Kamiennej i Gdańskiej wyprzedziło mnie A6 C7 na CBY lecąc pod prąd po powierzchni wyłączonej z ruchu bardzo podobne do twojej Na pasie do skrętu w Gdańską stała jak ją mijałem coś mi się uroiło że masz ramkę grilla w czarny mat oklejoną to nie twoja,jesteś niewinny
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jechał dziś Koło 11 Ul.Kamienną i skręcał w Gdańską?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Buła pamiętasz jakie mi pożyczałeś na przymiarkę? WIŚNIA TRUKNĄŁ [emoji107] Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ze śrubami?WIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
https://m.facebook.com/groups/279251462118881?view=permalink&id=1166325796744772 WIŚNIA TRUKNĄŁ Sobota [emoji1] WIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema [emoji111] WIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Autko rzuca się w oczy, dlatego od razu pomyślałem że to pewnie Ty lecisz. No ostatnio często przejeżdżam przez Ino więc ich tam widuje. Nie martw się, tak źle nie będzie, bierzesz "opiekę" nad żoną po wyjściu ze szpitala? Tak, wszystkie wolne dni jakie mi przysługująWIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja od Czerwca-lipca co najwyżej będę mógł wpaść na chwilę pod Tesco przelotem w drodze po pieluchy WIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A co do dróg okolic Bytowa... Z tamtej wyprawy do Ustki nie mile wspominam przejazd na gwincie przez tamte rejony WIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja bym proponował wyjazd np. do Bytowa, bardzo fajne rejony, jest tam Edyta z Mateuszem - mega pozytywni ludzie, którzy zawsze chętnie się spotykają szkoda, że nic nie pisaliście Sam się dowiedziałem i podjąłem decyzje z 5h przed wyjazdem, spontan takiWIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja mam już taki wyjazd z Karpatką zaliczony,dojechało jeszcze kilka osób z Wrocka i okolic i 2 dni wycięte z życiorysu WIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W pracy byłem No chyba też wpadniesz na następny? Siema wszystkim No jak nie jak takWIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panie ty składaj sztrucla i wpadaj co by statystyki trochę podnieść [emoji23] WIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja miałem spota w Fordonie z naszym starym klubowiczem [emoji12] WIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
LZ9U jakiś pechowy kolor, duże szkody? Mi świeżo wymieniony napinacz łańcucha się rozsypał... WIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Teraz już wiem kto parkuje na strzeżonym parkingu który mijam wracając z pracy [emoji41] WIŚNIA TRUKNĄŁ A tak ogolnie to Siema mordy WIŚNIA TRUKNĄŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema WIŚNIA NADAŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
✌ Siema WIŚNIA NADAŁ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cześć dziewczyny WIŚNIA NADAŁ