Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Niestety rodzinka przyjeżdża o 16
  2. Siema [emoji111]
  3. Buła
  4. Na zachemie z 3 firmy malują proszkowo Jeszcze zależy na jaki kolor
  5. [emoji106]
  6. Na rogu Kamiennej i Gdańskiej wyprzedziło mnie A6 C7 na CBY lecąc pod prąd po powierzchni wyłączonej z ruchu bardzo podobne do twojej Na pasie do skrętu w Gdańską stała jak ją mijałem coś mi się uroiło że masz ramkę grilla w czarny mat oklejoną to nie twoja,jesteś niewinny
  7. Jechał dziś Koło 11 Ul.Kamienną i skręcał w Gdańską?
  8. Buła pamiętasz jakie mi pożyczałeś na przymiarkę? WIŚNIA TRUKNĄŁ [emoji107] Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
  9. Ze śrubami?WIŚNIA TRUKNĄŁ
  10. https://m.facebook.com/groups/279251462118881?view=permalink&id=1166325796744772 WIŚNIA TRUKNĄŁ Sobota [emoji1] WIŚNIA TRUKNĄŁ
  11. Siema [emoji111] WIŚNIA TRUKNĄŁ
  12. Autko rzuca się w oczy, dlatego od razu pomyślałem że to pewnie Ty lecisz. No ostatnio często przejeżdżam przez Ino więc ich tam widuje. Nie martw się, tak źle nie będzie, bierzesz "opiekę" nad żoną po wyjściu ze szpitala? Tak, wszystkie wolne dni jakie mi przysługująWIŚNIA TRUKNĄŁ
  13. Ja od Czerwca-lipca co najwyżej będę mógł wpaść na chwilę pod Tesco przelotem w drodze po pieluchy WIŚNIA TRUKNĄŁ
  14. A co do dróg okolic Bytowa... Z tamtej wyprawy do Ustki nie mile wspominam przejazd na gwincie przez tamte rejony WIŚNIA TRUKNĄŁ
  15. ja bym proponował wyjazd np. do Bytowa, bardzo fajne rejony, jest tam Edyta z Mateuszem - mega pozytywni ludzie, którzy zawsze chętnie się spotykają szkoda, że nic nie pisaliście Sam się dowiedziałem i podjąłem decyzje z 5h przed wyjazdem, spontan takiWIŚNIA TRUKNĄŁ
  16. Ja mam już taki wyjazd z Karpatką zaliczony,dojechało jeszcze kilka osób z Wrocka i okolic i 2 dni wycięte z życiorysu WIŚNIA TRUKNĄŁ
  17. W pracy byłem No chyba też wpadniesz na następny? Siema wszystkim No jak nie jak takWIŚNIA TRUKNĄŁ
  18. Panie ty składaj sztrucla i wpadaj co by statystyki trochę podnieść [emoji23] WIŚNIA TRUKNĄŁ
  19. Ja miałem spota w Fordonie z naszym starym klubowiczem [emoji12] WIŚNIA TRUKNĄŁ
  20. LZ9U jakiś pechowy kolor, duże szkody? Mi świeżo wymieniony napinacz łańcucha się rozsypał... WIŚNIA TRUKNĄŁ
  21. Teraz już wiem kto parkuje na strzeżonym parkingu który mijam wracając z pracy [emoji41] WIŚNIA TRUKNĄŁ A tak ogolnie to Siema mordy WIŚNIA TRUKNĄŁ
  22. Siema WIŚNIA NADAŁ
  23. ✌ Siema WIŚNIA NADAŁ
  24. Cześć dziewczyny WIŚNIA NADAŁ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.