Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Siema [emoji111] nabazgrane z Tapatalka
  2. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiecie czyja to furka? nabazgrane z Tapatalka
  3. Dzięki nabazgrane z Tapatalka
  4. Fajny nosek Kumpel To jest ryjek. czyli "siema ryjki" :vnabazgrane z Tapatalka Ma ktoś namiar na sprawdzoną miejscówkę nad morzem w przystępnej cenie? nabazgrane z Tapatalka
  5. Siema [emoji201] nabazgrane z Tapatalka
  6. Albo sprzedać na tajle i kupić s4 nabazgrane z Tapatalka
  7. No chyba że w tył. nabazgrane z Tapatalka
  8. Cfaniaczek. nabazgrane z Tapatalka Wkasza, ja po roku odkurzyłem i Plakiem przetarłem. nabazgrane z Tapatalka Jeszcze zapomniałem, zamontowałem na tylnej półce głośniki Hertz EV 165.5. Całkiem spoko są ale zastanawiam się nad wygłuszeniem auta ale w b5 głośniki nie są przymontowane do drzwi co sprawia małe problemy przy wygłuszaniu. Dostałem znaczną podwyżkę więc mogę popracować przy aucie Lampy przód zmieniłeś? nabazgrane z Tapatalka
  9. Cfaniaczek. nabazgrane z Tapatalka Wkasza, ja po roku odkurzyłem i Plakiem przetarłem. nabazgrane z Tapatalka
  10. W pip lakier, zawieszenie, środek nabazgrane z Tapatalka
  11. Co zrobić żeby zacząć rezać czarnucha? Bo chęci i motywacji brak. nabazgrane z Tapatalka
  12. jak Jesteś w Sopocie to bardziej pomogą miejscowi z Pomorskiego, a co do zaślepienia to ja użyłem zwykłej śruby jak zaślepiałem egrPanie,to nie to samo inny skok gwintu jest chyba na złączkach od przewodów nabazgrane z Tapatalka Przetnij,zaklep porządnie i powinno trzymać nabazgrane z Tapatalka
  13. Siema [emoji113] nabazgrane z Tapatalka
  14. Czarny bracie, wiara zawsze jest,tylko chętnych brak! nabazgrane z Tapatalka
  15. To może pieczyska? nabazgrane z Tapatalka
  16. ...kyb +springi weitec Chyba też się skusze na taki zestaw bo gwint mnie już wykańcza nerwowo nabazgrane z Tapatalka
  17. Jest kosa! Co ty masz tam za zawias? nabazgrane z Tapatalka
  18. Jestem poza podium. :/ [emoji1] nabazgrane z Tapatalka
  19. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od chyba 3 miechów już nabazgrane z Tapatalka
  20. :v dawno takiej fazy nie miałem i następnym razem musimy ściślej parkować co by aparat wszystkich uchwycił nabazgrane z Tapatalka Również dzięki nabazgrane z Tapatalka
  21. Zależy gdzie jesteś Szwederowo- Błonie. Słońce świeci nabazgrane z Tapatalka Dalej, pod Łuczniczke jechać! nabazgrane z Tapatalka
  22. Słońce świeci nabazgrane z Tapatalka
  23. Nie wiem, dawno nie byłem nabazgrane z Tapatalka
  24. Na Fordońskiej na przeciwko kabla też jest tuning shop jak by co, kiedyś od nich postoje leć brałem, trochę towaru mają nabazgrane z Tapatalka Btw. Jeszcze zdesia nie pomalowalem a już dokładkę dziś załatwiłem. nabazgrane z Tapatalka
  25. Na allegro też są nabazgrane z Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.