Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. [emoji111]
  2. Do Toronto będziecie lecieć czy zostajecie pod Łuczniczką?
  3. No siemaa
  4. Nie czaje panie, to na 17" lepsze opony sprzedają czy jak? Ty masz paryski w zderzaku?
  5. To ta, musiałeś ostro deptać bo jape ostro darła Ładnie się prezentuje przynajmniej w locie
  6. Us blachę z tyłu i koło ładne to chyba czarna?
  7. Zdjęcia jakieś wstaw, który rok i cena? Ostatnio cię widziałem na Kamiennej jak leciałeś, coś z tłumikiem działałeś? Bo pape darła srogo Jakim jechałem? Obecnie mam trzy czarną, czerwoną i zieloną A4 B5? Jest trochę sfatygowany, chciałem go wyremontować, ale nie mam obecnie czasu. Rok to 1998 przebieg nie znany ale na liczniku pokazuje około 190 tyś, dwa lata nie był jeżdzony cena to, 3500 ale do negocjacji. https://zapodaj.net/cc788193dba34.png.html https://zapodaj.net/5c6e974647050.png.html https://zapodaj.net/1c1f7a13374dc.png.html https://zapodaj.net/0313d2f7de6ca.png.html https://zapodaj.net/9e78f49d8daa9.png.html LZ9U leciałeś i to jest wulkaniczny czarny! Wiem bo mam ten sam
  8. Zdjęcia jakieś wstaw, który rok i cena? Ostatnio cię widziałem na Kamiennej jak leciałeś, coś z tłumikiem działałeś? Bo pape darła srogo
  9. Działa, do Albanii wycieczka
  10. Krawaty w sensie B6-B7 modele uderz do Kaja to ci wyjaśni co jest 5 Ja wiem ocb ale ja wierny b5 Krawat B6 w 2.5 tdi i tak cię kiedyś dopadnie :v
  11. Krawaty w sensie B6-B7 modele uderz do Kaja to ci wyjaśni co jest 5
  12. Świat się kończy... Same krawaty...
  13. Twoje 115km wciąga nosem [emoji12]Za miesiąc możesz się pomylić czasami Znowu obiecujesz... To jak nie Żabojadem to Audi cię objade Myślę że możesz mieć kłopot Kupiłem turbo i fmic + wirus i myślę że 180 wypluje Tyle co powinienem mieć w serii Chcesz moją kupić? Jak w całości nie pójdzie to na graty pcham
  14. Twoje 115km wciąga nosem [emoji12]Za miesiąc możesz się pomylić czasami Znowu obiecujesz... To jak nie Żabojadem to Audi cię objade
  15. Twoje 115km wciąga nosem [emoji12]
  16. Ja odpadam niestety
  17. Ok [emoji241] [emoji2]
  18. Nie wiem, może wpadne na chwilę ale francuzem bo Audi jeszcze się nie doczekało serwisu
  19. Trzyma go od wczoraj to się sam ze sobą wita
  20. [emoji111]
  21. [emoji111] Siema dziewuchy, widzę coś się ruszyło w tym smutnym jak pi.da wątku.
  22. Siema
  23. Jaki motor w niej siedzi?
  24. No siema, zapraszamy na spoty [emoji6]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.