Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. ma ktoś głośniki w przednie drzwi,bo moje umarły ?
  2. Było coś dziś? nabazgrane z Tapatalka
  3. 2.0 w benzynie. Czas na ekonomie Oczadział? Szukaj 1.8T i nie rób scen,zawsze możesz dłubnąć i parę KM więcej będzie,spalanie na podobnym poziomie podejrzewam, a z 2.0 nic nie zrobisz nabazgrane z Tapatalka
  4. WIŚNIA odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Mirek ty się lepiej chwal co tam na oku masz za fure,a nie tu oczy mydlisz. [emoji14]nabazgrane z Tapatalka
  5. WIŚNIA odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Toć już bixy, gwinty nowe się zakładały. zdzichu coś odjepał? nabazgrane z Tapatalka
  6. czyje to to? Koło miejsca pracy mnie stoi nabazgrane z Tapatalka
  7. Żaby, wd, płyn hamulcowy, cola i nie ma opcji że nie puści nabazgrane z Tapatalka
  8. Ty se możesz. :v nabazgrane z Tapatalka Jedziesz? nabazgrane z Tapatalka Jutro bede we wro, zobaczę o której się ogarne i odezwe się na kom In tacz maj frend nabazgrane z Tapatalka
  9. Qltura panie pełna nabazgrane z Tapatalka
  10. Ty se możesz. :v nabazgrane z Tapatalka Jedziesz? nabazgrane z Tapatalka
  11. Dobisowi daj, nie rób scen nabazgrane z Tapatalka Albo przywieź do mnie POMOGĘ nabazgrane z Tapatalka
  12. Oca świnia, wpadaj w tygodniu obiecuje, trzeźwy jestem. :v nabazgrane z Tapatalka
  13. O ty niedobry... Tapniete z HGW 2 Zapraszam na Jugosłowiańską nabazgrane z Tapatalka
  14. Któż to nas zaszczyciłStary wyjadacz nabazgrane z Tapatalka
  15. [emoji111] siema nabazgrane z Tapatalka
  16. Chciałem wpaść ale nie dałem rady, nabazgrane z Tapatalka
  17. Siema z Wrocławia. nabazgrane z Tapatalka
  18. [emoji113] piona ryjki, kiedy macie spocisza? Bo jestem na rejonach nabazgrane z Tapatalka
  19. po co do Bukowiny ,za niedługo parapetówa na Szwederku się szykuje we Wro sie spotykają na spotach jadą do pizzerii, balują razem,chlejo razem inny klimat ogólnie u nas trochę smutno
  20. Dziure to ja mam po sobocie juz nie pamiętam kiedy ostatnio umierałem 2 dni po piciu chyba nigdy do wczoraj to chyba we Wrocławiu na spocie nie byłeś
  21. nabazgrane z Tapatalka
  22. w Dubaju ?
  23. a i ty Bartku jakby bardziej blady. bo pogoda kijowa,słońca nie ma podobno sam sie zdegradowal i wyemigrowal tu już co drugi ma "podwójne obywatelstwo"
  24. ćwiara też po pagonach dostał ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.