Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Spoty wrocławskie
Tylko na drugi dzień rewolta w kibelku nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
ło cie ciul idziemy tam. dawać mi kompana wiśnie, tym razem puszcze im pawia nie w doniczki, a na lade Jedziem tam!nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mogę jechać,choć trochę przypał jechać takim petem bo dobre fury będą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o 15 pod Tesco bo pada
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No właśnie siedzę w chacie i się zastanawiam czy jechać nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na 16 nie schodź za nisko bo będzie dobijać nabazgrane z Tapatalka Miche urwiesz nabazgrane z Tapatalka
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
oem ogarnięty że masz tyle wolnego czasu?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Coś mi się kojarzy sławko87 coś takiego chyba z osielska kolega ale pewien nie jestem
-
B6 DIVISION
Dość że psy albo wilki nie wje...ły. : nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyje to to? nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mleczne szyby odrazu machniemy do srebrnego będzie pasować nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wpadnij do CB to ci wypiaskuje. nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jakieś parametry rzuć ile zeszło? nabazgrane z Tapatalka
-
pierścienie centrujące gdzie kupię?
po wulkanizatorach pojeździj powinni mieć .
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- B6 DIVISION
Sąsiad nie waryjuj oddaj film nabazgrane z Tapatalka- B6 DIVISION
Wtyczke od czujników klocków mogłeś którąś zalać i zware robi. [emoji6] nabazgrane z Tapatalka- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
A tak na serio to jak uzbierasz graty to pisz bo po świętach do pracy wracam a teraz mam czas bo na chorobowym jestem nabazgrane z Tapatalka- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
No właśnie, bo cię podjepie do władzy i się skończy spam. [emoji23] nabazgrane z Tapatalka- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
Jak co zbieraj zabawki daj znak i wpadaj nabazgrane z Tapatalka- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
Wolał bym u siebie robić bo wiem co mam za sprzęt w garażu nabazgrane z Tapatalka- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
A masz wszystko? Zbiorniczek, pompki itd. ?nabazgrane z Tapatalka- B6 DIVISION
- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
coś koło godziny roboty tyle że zdeś już kpl. był,wymieniłem zbiorniczek,pompki zmostkowałem i śmiga,jutro zabawa z hallo,później lakiernik,ale najpierw musze się dowiedzieć gdzie parkujesz bo listwy wąskie na drzwi potrzebuje najlepiej w kolorze to pożyczę od ciebie - B6 DIVISION