Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Tylko na drugi dzień rewolta w kibelku nabazgrane z Tapatalka
  2. ło cie ciul idziemy tam. dawać mi kompana wiśnie, tym razem puszcze im pawia nie w doniczki, a na lade Jedziem tam!nabazgrane z Tapatalka
  3. mogę jechać,choć trochę przypał jechać takim petem bo dobre fury będą
  4. o 15 pod Tesco bo pada
  5. No właśnie siedzę w chacie i się zastanawiam czy jechać nabazgrane z Tapatalka
  6. Na 16 nie schodź za nisko bo będzie dobijać nabazgrane z Tapatalka Miche urwiesz nabazgrane z Tapatalka
  7. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cóż za perwera
  8. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oem ogarnięty że masz tyle wolnego czasu?
  9. Coś mi się kojarzy sławko87 coś takiego chyba z osielska kolega ale pewien nie jestem
  10. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dość że psy albo wilki nie wje...ły. : nabazgrane z Tapatalka
  11. czyje to to? nabazgrane z Tapatalka
  12. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mleczne szyby odrazu machniemy do srebrnego będzie pasować nabazgrane z Tapatalka
  13. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wpadnij do CB to ci wypiaskuje. nabazgrane z Tapatalka
  14. Jakieś parametry rzuć ile zeszło? nabazgrane z Tapatalka
  15. po wulkanizatorach pojeździj powinni mieć .
  16. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sąsiad nie waryjuj oddaj film nabazgrane z Tapatalka
  17. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wtyczke od czujników klocków mogłeś którąś zalać i zware robi. [emoji6] nabazgrane z Tapatalka
  18. A tak na serio to jak uzbierasz graty to pisz bo po świętach do pracy wracam a teraz mam czas bo na chorobowym jestem nabazgrane z Tapatalka
  19. No właśnie, bo cię podjepie do władzy i się skończy spam. [emoji23] nabazgrane z Tapatalka
  20. Jak co zbieraj zabawki daj znak i wpadaj nabazgrane z Tapatalka
  21. Wolał bym u siebie robić bo wiem co mam za sprzęt w garażu nabazgrane z Tapatalka
  22. A masz wszystko? Zbiorniczek, pompki itd. ?nabazgrane z Tapatalka
  23. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz tu bunt
  24. coś koło godziny roboty tyle że zdeś już kpl. był,wymieniłem zbiorniczek,pompki zmostkowałem i śmiga,jutro zabawa z hallo,później lakiernik,ale najpierw musze się dowiedzieć gdzie parkujesz bo listwy wąskie na drzwi potrzebuje najlepiej w kolorze to pożyczę od ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.