Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
7 mi chyba też pasuje Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Byłem w prusicach chyba z dwa tygodnie, toć tam za dnia to cisza spokój, mochery po ulicach grasują Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Siema lumpy! Jebią u was furmany na potęgę, łapy obcinać chamstwu jak u paciatych! Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
5 aut to dużo? Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A to nic przyjemnego wywalać miche Patykiem pisane A ciśnienie oleju miernikiem sprawdzałaś? Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Siema łotry [emoji83] Patykiem pisane- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Hajabuza Patykiem pisane Jeździł by. Patykiem pisane- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mzk i jedziesz! Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
[emoji241] Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Trzeba było powiedzieć że to sadza z powietrza się wytrąca i osiada na szybach Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Siema z rana! Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
GdzieW Kamieniu Pomorskim Gdzie Patykiem pisane- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Trudne pytanie Ma jakieś znaki rozpoznawcze w postaci wlepek lub ramek klubowych? Bo tak to można sobie gdybać. Takich audi, czy innych jeździ pełno ona czesto stoi w toruniu na falata..... chyba ze to inna ale tez na CSW moze ten weekend? ja juz w przyszlym tygodniu zdejmuje boxa, zmieniam zawias, kola i wrzucal gumowe dywaniki Po 1 bo w Kamieniu Pomorskim zalegam Patykiem pisane- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema ryje, kiedy spota robimy? bo mułem zaciąga Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Baczność! Leje się [emoji134] Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Fachowcy kierwa a jak mnie mijania znikły to ino jeden i żodyn inny odpowiedział! Patykiem pisane Nawet foliowy król Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Ryju zapodaj nr kom na pw , sprawę mam Poszło panie Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Trza wiazke przerezać. Podepnij na razie przetwornice pod kostke od długich zeby mieć mijania. Jakbys miał fure na miejscu to godzina roboty dla mnie. Wejdz w temat rezania poliftow i tam masz pełny manual.nadane z nory szczura W nocy wyjeżdżam, jak wrócę w przyszłym tygodniu to się będę bawił, ale w fazie testów już widzę że się farbą na drzwiach garażu topiła jak długie zajepałem. :vPatykiem pisane- Spoty wrocławskie
Siema, pany sprawa jest [emoji87] zabrałem się za rezanie lamp przód wywaliłem ori bosche wsadziłem valeo na bixenonie od Gwertego wtyczki podłączyłem wg. Schematu z forum i teraz konkrety: włączam przełącznik od świateł w pozycję świateł mijania nic nie swieci daje wajche do siebie od kierunków palą się mijania a długie od siebie jak dam normalnie świecą pomysły? Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Zdeś siedzi, tylko podłączyć wsio, pomalować i będzie git Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Jutro w końcu będę zakładał więc mogę podesłać foty jak świcą [emoji41] Patykiem pisane Wszyscy bixy tylko ja zostanę na świeczkach Chyba z pół roku leżą w szafie, trzeba by było założyć, bo poniedziałek znowu wyjazd w Polske Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Jutro w końcu będę zakładał więc mogę podesłać foty jak świcą [emoji41] Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie