Treść opublikowana przez grzes791
-
ciśnienie w cylindrach
ok dzięki wielkie moja ma najechane 290 000 tak że chyba rzeczywiście ciśnienie nie najgorzej a jeszcze jedno pytanko pomiaru powinno się dokonywać na zimnym czy ciepłym silniku z gazem do dechy czy bez gazu??? pozdrawiam
-
ciśnienie w cylindrach
Panowie potrzebuję się doradzić jakie ciśnienie powinno być w cylindrach w mojej adzi b6 1.8T 163KM multi jestem już po wstępnym badaniu(wstępnym dlatego że manometr miał delikatnie uszkodzoną tą gumę co się wkłada w miejsce świecy i nie wiem czy to nie miało wpływu na badanie) i wyszło mi coś takiego cylinder 1 11bar cylinder 2 12bar cylinder 3 12bar cylinder 4 11bar z góry bardzo dziękuję za pomoc pozdrawiam
-
zwiększenie mocy
Panowie zastanawiam się nad podniesieniem mocy o jakieś 30km aktualnie posiadam b6 mutitronic 1.8t 163km i teraz prośba o jakieś podpowiedzi czy to jest bezpieczne czy po podniesieniu nie okaże się że coś innego nie domaga prosiłbym o jakieś konkretne podpowiedzi z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
-
kod błędu 18062
witam panowie potrzebuję pomocy bo troszkę jestem nie kumaty po podłączeniu vaga wyskoczyły mi takie błędy 18062 tablica przyrządów zapamiętane błędy obwód przerwany i drugi czujnik wskaźnika temperatury cieczy chłodzącej g2-przerwa lub zwarcie do plusa podpowie ktoś o co może chodzić z góry dzięki i pozdrawiam ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- jeszcze jedno podpowie mi może gdzie w moim silniku znajduje się ten czujnik g2 ???? dodam że ten co znajduje się przy chłodnicy już wymieniłem i nadal jest to samo
-
łożysko
witam panowie mam problem a zarazem pytanko czy rozwalające się łożysko na przedniej osi można poznać tylko po tym że buczy czy wyje ???? bo problem mam taki że u mnie nie buczy ani nie wyje a dźwięk jest taki jak by właśnie coś w łożysku tarło, chrobotało tylko właśnie nie wiem czy to łożysko czy szukam nie tu gdzie trzeba z góry dzięki za podpowiedzi pozdrawiam
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
ok dzięki wielkie biorę się za szukanie zegara na necie bo puki co obdzwoniłem znajome szroty i nic nie ma pozdrawiam
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
ale czy na pewno wyjdzie on sam ?? bo z tego co czytałem gdzieś tam na forum to ponoć on jest na jednej płytce z wszystkimi zegarami
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
ok panowie jestem już po badaniu vagiem okazało się że jest walnięty wskaźnik i teraz pytanie czy idzie go jakoś zregenerować (nie wiem może jakieś luty popuściły albo co)czy raczej trzeba kupować wszystkie zegary????
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
panowie a może ktoś podpowiedzieć jak zrobić reset licznika ????czy to trzeba robić vagiem czy idzie to jakoś inaczej obskoczyć nie jestem aż taki fachura więc wolę się dopytać z góry wielkie dzięki
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
witam panowie mam problem jak w temacie a więc wskaźnik temperatury skacze od 0 do 90 kilka razy i potem spada na 0 i koniec czasami nie reaguje na tem przez kilka dni a jak mu się zachce to ruszy się kilka razy i znowu leży na 0 dodam że po wymianie czujnika płynu chłodzenia ruszył się kilka krotnie z 0-90 i potem leży
-
ciśnienie w układzie hamulcowym
jeszcze jedno pytanko czy pedał hamulca powinien brać zaraz po naciśnięciu??? bo kurcze u mnie po naciśnięciu zaczyna brać dopiero gdzieś od połowy
-
ciśnienie w układzie hamulcowym
tak są po wymianie ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- dodam że po całkowitym odkręceniu odpowietrznika jest bez zmian ledwo się sączy
-
ciśnienie w układzie hamulcowym
witam panowie mam pytanko podczas odpowietrzania układu na tylnych zaciskach odkręceniu odpowietrznika jest spore ciśnienie ale na przednich po odkręceniu odpowietrznika płyn ledwo co się sączy czy to tak musi być?? czy mam jakiś problem z serwem ????z góry wielkie dzięki za podpowiedzi
-
Wymiana uszczelki pod nastawnikiem wałków rozrządu
dzięki wszystkim za podpowiedzi jestem już po wymianie uszczelki pod pokrywą co do uszczelki pod nastawnikiem dałem sobie spokój bo po pierwsze tą uszczelkę idzie dostać tylko w aso po drugie trzeba jednak demontować wałki a po trzecie to mam takie wrażenie że jednak wycieki były tylko spod uszczelki pokrywy a jak jest naprawdę to teraz pojeździmy i się okaże czy nadal się będzie pocić pozdrawiam
-
Wymiana uszczelki pod nastawnikiem wałków rozrządu
Tak myślałem ze będzie trzeba ją podmienić tylko z tego co się domyślam to będę musiał wyjąć całą nastawkę a to się wiąże z demontażem wałków i to mnie troszkę przeraża. A w razie czego jak się już na to zdecyduję to dajemy pod nią jakiś sylikonik czy na sucho lecimy????????????
-
Wymiana uszczelki pod nastawnikiem wałków rozrządu
witam a więc mam zamiar dostac sie do uszczelki pod tym nastawnikiem i pytanko jest takie czy w razie czego to ta uszczelka jest wielokrotnego użytku czy niestety jednorazówka dodam ze jest wykonana z tak jakby cienkiej blaszki
-
Zużycie wewnętrznej strony opon
no jestem po wizycie w serwisie i wiadomości są takie w mojej adzi jest sportowe zawieszenie dodatkowo jest obniżona i w związku z tym kąt pochylenia koła jest coś około 120 stopni i to niestety powoduje że jednak minimalnie ale jednak wewnętrzna strona będzie się szybciej ścierać od reszty opony rada jest taka najlepiej kupować oponki nie kierunkowe i po prostu po pierwszym sezonie zrobić przekładkę
-
Zużycie wewnętrznej strony opon
kurcze to wychodzi na to że zdania są podzielone no nic na wekendzie podjadę jeszcze do gościa może się uda sprawdzić czy adzia nie była bita i przypadkiem coś żle nie ponaciągana
-
Zużycie wewnętrznej strony opon
dlaczego ??????? chyba raczej to nie jest normalne ????
-
Zużycie wewnętrznej strony opon
oponki posiadam 235-45-17 continential
-
Zużycie wewnętrznej strony opon
kurde byłem przy ustawianiu geometrii był jeden negatyw ale po ustawieniu wszystko wskoczyło na zielono dodam ze geometria była robiona w serwisie vw
-
Zużycie wewnętrznej strony opon
witam panowie mam problem z oponami a dokładnie moja adzia zcina mi wewnętrzną stronę opon zawieszenie sprawne geometria ustawiona kąty pochylenia również a i tak nadal mi tnie podpowiedzcie czego to może być jeszcze przyczyna ????? z góry wielkie dzięki
-
[B6 BFB] Pompa paliwa plus gaz
okij dzieki wielkie
-
[B6 BFB] Pompa paliwa plus gaz
witam wszystkich a więc tak mam pytanie do wszystkich czy pompa paliwa powinna chodzic po przełączeniu sie autka na gaz czy po prostu powinna sie odłączyc po nabiciu cisnienia ????
-
[B6 BFB] Ściąga w prawo
wiec tak co do popiskiwania opona od wewnętrznej strony ma bardzo duzy felc i przy skręcie do oporu zachodzi na felgę i dlatego popiskuje co do sciągania geometria jest idealnie ale nadal sciąga w prawo lecz gdy zjade na lewy pas ruchu to sciąga w lewo więc powiedzmy ze wina jest w naszych drogach choć do końca mnie to nie przekonuje. Z mojej strony to tyle jezeli ktoś ma jeszcze jakies pomysły chętnie poczytam