Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zużycie wewnętrznej strony opon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

panowie mam problem z oponami a dokładnie moja adzia zcina mi wewnętrzną stronę opon zawieszenie sprawne geometria ustawiona kąty pochylenia również a i tak nadal mi tnie podpowiedzcie czego to może być jeszcze przyczyna ????? z góry wielkie dzięki

Opublikowano

Na 100% zla geomeria zawieszenia przedniego - masz rozbiezna geomerie kol - czyli oba kola na zewnatrz patrzac od przodu samochodu, i dlatego zdziera Ci opony od wewnatrz

Opublikowano
  • Autor

kurde byłem przy ustawianiu geometrii był jeden negatyw ale po ustawieniu wszystko wskoczyło na zielono dodam ze geometria była robiona w serwisie vw

Opublikowano

Zaczniej od tego, jaki masz rozmiar opon?

Opublikowano
  • Autor

oponki posiadam 235-45-17

continential

Opublikowano
oponki posiadam 235-45-17

continential

Przy tak szerokiej oponie to nic nadzwyczajnego, że ścina od wewnątrz.

Opublikowano
  • Autor

dlaczego ???????

chyba raczej to nie jest normalne ????

Opublikowano

w zyciu nie ejst to normalne.... mam 235/45/18 i nic takiego sie nie dzieje, opony scieraja sie rownomiernie...

Opublikowano

NO to nienormalne w takim razie. U mnie też się ścierają od wewnątrz, jeździłem po serwisach (I Audi i oponiarsko - diagnostyczne) i każdy mówił to samo. Przy tak szerokiej oponie to norma, szczególnie z przodu, gdzie nie ma regulacji kąta nachylenia koła.

Opublikowano

Artur, mi sie scieraja rownomiernie...

Opublikowano
  • Autor

kurcze to wychodzi na to że zdania są podzielone no nic na wekendzie podjadę jeszcze do gościa może się uda sprawdzić czy adzia nie była bita i przypadkiem coś żle nie ponaciągana

Opublikowano

ja również mam przod 235 tyl 245 i wszystko sciera sie rownomiernie

Opublikowano
  • Autor

no jestem po wizycie w serwisie i wiadomości są takie w mojej adzi jest sportowe zawieszenie dodatkowo jest obniżona i w związku z tym kąt pochylenia koła jest coś około 120 stopni i to niestety powoduje że jednak minimalnie ale jednak wewnętrzna strona będzie się szybciej ścierać od reszty opony rada jest taka najlepiej kupować oponki nie kierunkowe i po prostu po pierwszym sezonie zrobić przekładkę

Opublikowano
no jestem po wizycie w serwisie i wiadomości są takie w mojej adzi jest sportowe zawieszenie dodatkowo jest obniżona i w związku z tym kąt pochylenia koła jest coś około 120 stopni i to niestety powoduje że jednak minimalnie ale jednak wewnętrzna strona będzie się szybciej ścierać od reszty opony rada jest taka najlepiej kupować oponki nie kierunkowe i po prostu po pierwszym sezonie zrobić przekładkę

No popatrz; :whistling:

  • 1 rok później...
Opublikowano

to ja tu zapytam, u mnie opony 205/55 16 91v, ściera mi bardziej od wewnątrz oponki ale na tylnej osi. zawiecha 1be. ori. dodam ze bardziej widać to na zimówkach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.