Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Najlepszego w nowym roku!
  2. lennox nowa insignia robi robotę, udała im to. 2 dni temu taki lexus coupe mi zaparkował pod klatką, całkiem całkiem wygląda.
  3. Dzięki Panowie za spota ? Ale się tu zmieniło..
  4. Widzę że z Bartkiem byłeś
  5. Bry w słoneczny dzień.
  6. Dzięki za spota i rejestrację..
  7. Ajdontnoł Wąski 2-3 lata jeszczę do ustalenia
  8. Choć byłem krótko w sobotę to dobrze było was wszytkich zobaczyć Nowa Stadinda daje radę.
  9. Huawei P8 Lite albo któryś z modeli Xiaomi, ewentualnie Honor X4, szajsung już się przejadł i te firmy go dogoniły. W ogóle to
  10. Graty pierwszej B9!
  11. o Panie dzień dobry kaj byłeś? Kaj gdzieś na Bliskim Wschodzie. KERCZI lepsza będzie taksowka
  12. Sharks teraz to ja nie wiem czy ten gość dalej się tym zajmuje bo z 4-5 lat temu u niego przyciemniałem więc ceny się zapewne już zmieniły, zresztą gość na pewno mnie nie pamięta po takim czasie. Boseron nie ściemniaj bo nawet nie byłeś sprawdzać na ratach i gitarę zwracasz Przy 40 ratach nie ma szans byś nie miał przynajmniej 1% ubezpieczenia od kwoty, to już nie czasy Na 5-10 rat prawdziwe zerówki da się załatwić ale nie przy 40
  13. PABLO odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Damian zamawiam u Ciebie koszulkę IS-F miażdży
  14. Boseron co tam ciekawego kupiłeś?
  15. Wiem gruszka i to jest przejebane, takie auto to jako drugie może być nie na co dzień.
  16. Kupię B8 od Boserona, zresztą dzisiaj w robocie się mnie pytał czy nie chce Nie wiem KERCZI, mam ochotę na coś szybkiego jak M3 E46 A jak nie to zostawię jeszcze na rok-dwa E39 bo jest cała ogarnięta.
  17. Jeden dzień wystawiona Też jestem zaskoczony a była najdroższa na otomoto/allegro jeśli chodzi o ten rocznik. Z Otomoto, ale nie będzie daleko, okolice Proszowic. Czas na bete

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.