Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Ja kupiłem UE48H6400 po dobrej zniżce u kumpla kierownika w Saturnie (razem pracowaliśmy 3 lata w Media Markt) więc nie żałuję bo do PS4 w sam raz dobry tv w takiej kasie a trochę też po forach się naczytałem graczy o tym modelu. 55" myślałem ze już by wystawał z segmentu mebli więc i jednak z 2 metrów byłby za duży Będziesz zadowolony z tv The Order zapowiada się znakomicie, kupię go ale potem jak potanieje chyba że przejdziesz i będziesz chciał sprzedać w dobrej kasie to zrobili deal'a Najpierw myślę kupić Dying Light, potem Project Cars, jak przejdzie kumpel FR4 to też kupię. Od lutego zaczynam nową pracę w RTV Euro AGD więc może będę miał zniżki w grach zobaczymy, telefony oczywiście nadal będę sprzedawać z firmy gdzie teraz pracuje więc zawsze możecie pisać
  2. Który model 40" Samsunga?? Trzeba było kupić PS4 tyle osób już od nas kupiło i byśmy cisnęli wszyscy razem.. Dla jednej gry jak Forza szkoda kupować.. Graty zakupu, ja też nabyłem w grudniu Samsunga i jestem zadowolony teraz coś widać na 48"
  3. Kupiłem 4 pary gumek, na razie cały czas gram na tych pierwszych i ani śladu że coś nie tak, nawet lepiej się gra bo mają dodatkowe wypustki ) Dzięki wielkie za podpowiedź i radę Tymczasem wczoraj doładowałem portfel na psn za 100zł i kupiłem Residenta HD + 2 dodatki do Driveclub, na całą zawartość koszyka wpisałem kod rabatowy 10% i zawsze to coś taniej wyjdź więc Resident mnie kosztował 70zł a nie 84zł Dzisiaj coś w niego pocisnę bo na razie ściągnęło z 20GB. A tutaj macie centrum dowodzenie mojego kumpla Michała (też jest na forum - Misieqkrk) ale rzadko u nas siedzi, niżej w linku na fanpage Playstation Polska jak ludzie wrzucają swoje zdjęcia pokoju. Powiem wam że gra na takim projektorze 120-130" robi robotę https://www.facebook.com/PlayStationPolska/photos/a.453892621344901.104437.205010466233119/816839141716912/?type=1
  4. Kolega chce kupić PS4 więc sprzedaje to co ma Pełne info w linku http://olx.pl/oferta/wspaniala-ps3-ps2-duuuuzo-gratisow-okazja-zobacz-CID99-ID8G6hX.html
  5. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Poszedł ksiądz na targ kupić coś do jedzenia, bo miał mieć w parafii wizytację biskupa i biskup miał zostać na kolację. Podszedł do gościa z rybami i mówi: - Oj, jaka piękna, duża ryba! Sprzedawca na to: - Pięknego sk***iela złapałem, co? Ksiądz się obruszył: - Panie, ja wszystko rozumiem - piękna duża ryba, ale żeby zaraz przy księdzu takie epitety wstyd! Sprzedawca wyjaśnia: - Ale proszę księdza - sk***iel to jest nazwa tej ryby, tak samo jak płotka, okoń czy pstrąg. - Aaa no to w porządku. Poproszę tego sk***iela. Przygotuję go na kolację z biskupem. Przychodzi ksiądz na parafię pokazuje rybę siostrze zakonnej. Zakonnica: - O jaka piękna duża ryba. A ksiądz na to: - Ładnego sk***iela kupiłem, co? Zakonnica: - Ale co ksiądz - takie słownictwo? A ksiądz wyjaśnia, że to ta ryba się nazywa sk***iel - tak jak inne, płoć czy szczupak. - Aaaa. to rozumiem. Ksiądz polecił zakonnicy żeby ta przygotowała sk***iela na kolację z biskupem. Stoi zakonnica w kuchni, skrobie rybę a tu wchodzi kucharka. - O jaka piękna duża ryba - mówi kucharka. Siostra na to: - Piękny sk***iel, prawda? - Ależ co siostra? Nie poznaję! - obrusza się kucharka. A siostra, że ta ryba się nazywa sk***iel - tak jak inne się nazywają, karp czy lin. Siostra kazała przygotować sk***iela na kolację z biskupem. Wieczorem przyjeżdża biskup, siada przy stole z księdzem i zakonnicą. Kucharka wnosi główne danie - rybę. Ksiądz biskup: - Jaka piękna, duża ryba! Na to proboszcz: To ja tego sk***iela znalazłem i kupiłem. Odzywa się zakonnica: - A ja tego sk***iela skrobałam. Na to włącza się kucharka: - A ja tego sk***iela usmażyłam i przyrządziłam. Ksiądz biskup uśmiechnął się, wyjął z torby litr wódki i mówi: - K*rwa, widzę, że tu sami swoi!
  6. Ś.P - Colin McRae byłby dumny
  7. Szkoda że już po rajdzie, stracił hamulce na mecie lotnej, uderzył w mur i urwał 2 prawe koła.. Tomasz Czopik napisał: No dobra skończyło się,,,, ( Jechał przepięknie, zrobił kawał roboty, wszyscy o nim mówią, zagrał na nosie Michelinkowi, wzbudził emocje (różne ale przeważnie max pozytywne, reszta niech spada albo coś się pozna na rajdach, ewentualnie spróbuje sam pozapierdzielać ) Wolę takiego Roberta niż dojeżdżającego za marne punkty 8 min. za liderem.... Wielu na tym Rajdzie popełniło błędy, wielu jechało taktycznie, to niebywały Rajd! To co zrobił RK na 50-cio km oesie to niebywałe i wszystkie znakomitości tego sportu to wiedzą i o nim mówią (Kosmita - dziennikarze na strefie emotikon) Mam nadzieję że Szwecję dojedzie bo to chyba nie ulubiona eliminacja ale potem będzie lepiej. Pamiętajmy on jedzie starszym WRCem w prywatnym Teamie. ROBERCIK JESTEŚ THE BEŚCIAK!! i Twój Pilot też Po przejechaniu mety..
  8. Ja bym mógł koło 19-20 jak coś bo wcześniej w robocie. Wezmę meśka.
  9. Nowy Metal Gear Solid będzie tytułem "Must Have!"
  10. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  11. Ładną kupisz za 100zł
  12. Z tymże kolegą prawdopodobnie robiłem małego skilla na Bora Komorowskiego 2-3 dni temu wieczorem ok 23:00 i się mnie zapytał jaki mam silnik w A4ce
  13. Ja ostatnio namówiłem moją na oglądnięcie Avatara a z racji że kupiłem nowy TV Samsunga to odpaliłem w 3D przy okazji, początkowo nie chciała tego oglądać bo myślała że jakaś głupia bajka a po 30 minutach nie mogła się oderwać Teraz czekamy na 2017r i kolejne części 2,3 i 4.
  14. Zważ że on jeździ dopiero 2 sezony w rajdach i cały czas się uczy rajdów, nie będzie ryzykował = nie będzie szybszym kierowcą od innych To co dzisiaj pokazał mówią w mediach i wielki szacun!!! Pomyśleć że grałem z Robertem kiedyś na PS2
  15. https://www.facebook.com/WRC.magazyn.rajdowy/photos/a.111569325530678.12279.111548942199383/917096588311277/?type=1&theater Kubica oszalał
  16. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Po dzisiejszym zniszczeniu przez Kubicę resztę załóg WRC:
  17. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jebłem
  18. Dzisiaj Robert zmiażdżył pozostałych na OS 10
  19. http://www.pssite.com/news-39168-zwiastun_live_action_dodatku_havoc_do_cod_aw_przedstawia_prace_kill_kamerzysty.html Dobry zwiastun
  20. Tak źle mówisz?? Bo właśnie kminiłem czy iść na to.. Poprzednie część spoko zwłaszcza pierwsza ale coraz więcej słyszę takich opinii jak Twoja więc odpuszczę i ściągnę jak się pojawi w HD..
  21. O to się nie martw zrobi się mody i będzie facelifting

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.