Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Pancie ja mpk nie jeżdżę już od pół roku wole lpg albo diesla. A mpk mogę mieć za free bo brat jeździ nowymi mercedesami w mobilisie, taka krowa za 1,5mln zł.
  2. Pożyczek to ja mam dość puki co ale dobrze wiedzieć że Pablo Providenta założył Teraz trzeba franki sprzedać Niech idzie dolar do góry nawet do 4zł tylko ręce zacierać jeśli mamy kogoś z rodziny za granicą Ale z drugiej strony elektronika idzie w górę jak złotówka taka słaba jest.
  3. Dolar po 3,73zł - nieźle frank namieszał a tydzień temu sprzedawałem 8k po 3,62zł Ale kupiłem po 3zł
  4. Wczoraj LPG tankowałem do A4ki 1,96 na stacji carrefour Kilka kilometrów dalej stacja Bliska LPG 1,94
  5. Nie chce ktoś pleyaka? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/304003-2-konsole-ps4-6-gier/
  6. Reniu żadne forzy srołzy czy gran turisma które się już wypaliły. Nachodzi nowy król symulacji stworzony przez fanów motoryzacji i łykam go bez zastanowienia a driveclub się chyba pozbędę http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=11928
  7. Nieźle mu pojechał
  8. Mam już święty spokój
  9. Widzisz nex wystraszyłeś chłopaka
  10. Panie we wtorki zawsze teraz pracuje do 21:00 czasem dłużej i nie zawsze zdążę podjechać.. A w ogóle to wszystkim. Wczoraj ok 23:00 jadę lookam na temperaturę a tu 15 stopni w styczniu nocą!! przyszła wypiz*ówa z deszczem i w pół godziny do 6 stopni spadła temperatura
  11. Gucio dzięki za odwiedziny
  12. Robiły szał ale szkoda że chrom zszedł po zimie
  13. To była jedyna najgorsza inwestycja za pincet złotych z montażem
  14. Ostatni mod to doszła instalacja gazowa bo brat jeździł nią chwilę, teraz jest ekonomia Niedawno zrobiony rozrząd, sprzęgło, amory i kilka dupereli. Audi będzie na sprzedaż bo już wystarczy tego związku, jest Beta 5 i Merol C klasa więc nie ma sensu już ją trzymać..
  15. Dużo osób na początku przechodziło przez falę krytyki, niektórzy mieli kox wieś inni mini kox wieś Zobaczcie jak moja wyglądała gdy kupiłem 9 lat temu, nie aż tak jak w omawianym temacie ale.. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10634-b5-abc-czarnuch-26-v6/ Do 2-3 miesięcy sprzedaję..
  16. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10634-b5-abc-czarnuch-26-v6/ Kawał historii, w tym roku już się z nią rozstanę
  17. Poczekaj muszę wykopać temat.
  18. No to jest prawdziwym modowym guru nr.1 na wsi Możliwe że dużo grał w NFS w dzieciństwie i przeniósł mody w rzeczywistość
  19. Moja B5 przed 9 lat nie miała w ogóle startu do tego kosmity Lusterka i lampy tylko były do wymiany nic więcej.
  20. Dobrze robisz sprzedaj to..
  21. boseron ty to masz kuźwa jaja z tymi autami! Fajna furka przyjechała..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.