Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Gruszka Co mówi ksiądz na pogrzebie dziwki? - - - - - - -wieczne obciąganie racz jej dać panie
  2. Coś się niektórzy pośpieszyli z tym lizakiem Wczoraj miałem ciekawego klienta, naklejam mu szkło hartowane na ajfona 6 i do mnie tekstem że chce drugie a ja mówię że po co mu jak to nie jest folia a on że zaraz będzie z kumplem kręcić filmik jak zrzuca z 2 piętra w bloku i sprawdzą trwałość .... a ja
  3. No fajnie się wczoraj latało bokami na letnich w becie Chyba pracy początek
  4. Grałeś na PS4??? Pady w ciul wygodniejsze niż "stare" Tutaj dokładnie pokazana lista z cenami na ps site http://www.pssite.com/news-38124-wielka_wyprzedaz_klasykow_z_okazji_20__urodzin_playstation.html
  5. W sieci mają chłopaki zajawkę https://www.youtube.com/watch?v=6kPqHtbcIAs#t=105 Dokładnie poczytaj sprawdź sobie za i przeciw ps4 vs xone. 5 z 6 moich sąsiadów którzy mieli x360 przechodzą znów na konsole Sony więc coś w tym jest chyba.
  6. Grzesiek jednak można, sprawdziłem szybko Punkt 10 http://www.gram.pl/artykul/2014/09/08/12-dni-z-xbox-one-20-rzeczy-ktore-warto-wiedziec-o-nowym-xboksie.shtml Zazdroszczę Ci Forzy Horizon 2 na xone, dla niej kupił bym konsole, w pierwszą część na X360 przegrałem dziesiątki godzin, nawet moja kobieta zabierała pada i cisnęła w nią Nowe The Crew na PS4 jest bardzo podobne do Horizona ale póki nie pogram to jestem za Forzą Od tego momentu co ustawiłem https://www.youtube.com/watch?v=YmjX_oI1hlM#t=213
  7. Tak jeśli nic z tym nie zrobili, zadali sobie wielki cios przez to bo każda gra jest przypisana do konsoli jak się pierwszy raz uruchomi, tak gadali wcześniej jak się pojawiła, nie wiem czy tego nie zmienili teraz bo sprzedaż xone'a w porównaniu z ps4 to przepaść.
  8. Ale można ściągnąć klasyki za grosze W xone z tego co wiem nie można grać w używki i to jest krok wstecz co zrobili, jest na filmiku o tym zaznaczone przy premierze ps4. No i w dodatku ruda (farbowana ) Zobaczcie jakie klasyki można kupic w ps plus za grosze http://blog.eu.playstation.com/2014/12/03/playstation-20th-anniversary-discounts-go-live-today/ A tym czasem http://www.pssite.com/news-38116-limitowana_szara_edycja_playstation_4_z_okazji_20_lecia_marki_zapowiedziana.html
  9. Możesz rzucić argumentem dlaczego? Ja miałem wszystkie ps'y teraz miałem X360 i wracam do PS4 a dlaczego? Z kilku powodów m.in przez ten (jeśli nie odpali od momentu który dałem to ustawcie na 2:10s) https://www.youtube.com/watch?v=eGVc3iSuQ38#t=127 W xone nie dali największy nacisk na gry i to jest ich największym błędem, dlatego wystarczy zobaczyć na sprzedaż obu konsol, zaliczyli klapę i tyle. http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-the-last-of-us-driveclub-littlebigplanet-3.bhtml Jutro moja kobieta idzie mi kupić taki zestaw, nie wierze.. Ale dostane dopiero pod choinkę Będzie trzeba dokupić Far Cry 4 i The Crew które dziś miało premierę i z tego co insane infinity donosi po testowaniu w domu to gra robi niezły rozpierdziel
  10. Ja jeszcze na lecie w RWD, we czwartek będę zmieniać zimę. A4 i merol już zima.
  11. Ja odpadam, praca w weekend..
  12. moskal wybaczę Ci za taki karygodny fail bo masz x360!!!!
  13. Ja nie mam już ale napisz do Gruszki zostały mu jeszcze 2 sztuki w taniej kasie.
  14. Stacja Auchan ON 4,75zł, Stacja Carrefour Czyżyny w Krakowie 4,74zł (paliwo z orlenu)
  15. Krumak dzisiaj u nas w Krk były w euro agd zestawy ps4 czarna 500GB + Far Cry 4 za 1599zł tzn. jeszcze są do północy bo jakąś tam promocje piątkową zrobili. Ciekawie wygląda biała wersja PS4 unikatowa
  16. Zazdroszczę
  17. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  18. No tak bo wrzuciłem pierwszy lepszy link który jest sprzed roku. Już potaniały na pewno.
  19. Co do PS4 to zaczęła się jakaś trasa, z dzieciakami warto się przejść. Jak by można było wygrać jakąś grę to sam bym się przejechał bo nieraz udało się wygrać PS2 i różne gry Mam 4km do Galerii ale nie wiem czy dziś się tam nie wybiorę przy okazji. Remik jak wrzucasz screeny od siebie w 4K to rozumiem że masz grafe za 5-10tyz zł??? Coś jak niżej?? http://pclab.pl/art55168.html Używa ktoś te słuchawki??
  20. Poniżej 100zł to jakieś manty, goclewery więc szału nie będzie.
  21. Szukaj firmy Jabra jest kilka modeli, trochę tego sprzedaje w pracy i najczęściej kupują klienci tej właśnie firmy. Trzeba zwrócić uwagę na długość pracy na włączonym i przede wszystkim na głośność jaka jest przy ok 2/3 poziomu czy można rozmawiać przy włączonym radiu itd. http://www.moto-opinie.com/test-zestaw-glosnomowiacy-jabra-freeway/ P.S - Najlepiej zadaj pytanie w innym temacie, był gdzieś temat na forum o takich zestawach.
  22. Panowie znawcy od TV, powiedzcie czy warto kupić ten model LG http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-49UB820V szukam dla mamy ciekawego tv do 3000zł do 50" chodzi o to by był ostry i wyraźny obraz, zero bajerów, tv już na kilka lat żeby był. Mam go pod nosem w cerfie na gazetce za 2899zł najtaniej ze wszystkich sklepów jak MM, Saturn czy Euro AGD łącznie z allegro. W sierpniu kosztował jeszcze 4300zł, model z tego roku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.