Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Radekst w przedszkolu w NH Mylisz się bo znam takich którzy tylko z PL dystrybucji zamawiają ale w chorej kasie ;P A to że eu dystrybucji to nie nowość tylko liczy się dobry hurtownik i tanie pewne źródło Zresztą mogą zamawiać nawet z Marsa, w piździe to mam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli takie same jak u mnie. Większość prywatnych firm tak się zaopatruje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To pewnie masz skupione od ludzi którzy brali od operatorów z brandem itd. Ja tylko z eu dystrybucji ściągam, czasem się trafi z pl w dobrej cenie to sprzedam jak ostatnio S4 z Playa. Napisałem że NEO. Po ile masz te wersje LTE?? Zalegają Ci?
-
Strefa Śmiechu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak kupisz nówkę sztukę S3 LTE to będziesz miał farta bo już od dłuższego czasu nie produkują tej wersji a nawet jak ją kupisz to nie dostała jeszcze aktualizacjii na KtiKata 4.4 więc to że ma 2GB to nie ma sensu, lepiej kupić S3 Neo które ma 1,5GB RAM ale masz od razu wgranego KK i dodatkowo radio FM a nie brak jak w wersji LTE 740-750zł w tym tygodniu mam w ofercie z czystym softem Samsunga nówka zaplombowana jeśli Ci KERCZI zrobi lepszą cenę to kupuj Najlepiej dzwońcie w takich sprawach bo teraz nie mam czasu siedzieć na forum.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Namówiliście mnie, idę do kina na to- Strefa Śmiechu
Mistrzostwo!!!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po całym weekendzie pracującym 4dni wolne- System operacyjny Android
talib.. mój wujek go kupił, dokładnie ten sam model jakoś w wakacje i jak dla niego to wystarczy bo ma 70kę na karku ale jak go wziąłem do ręki po testowaniu przez kilka dni u siebie tego cacka http://www.tabletowo.pl/2014/07/20/recenzja-tabletu-samsung-galaxy-tab-s-8-4-tablet-bliski-idealu-wideo/ to myślałem że to Zanetti sranetti zaraz wyrzucę przez okno Tablet warty maks 400zł jak dla mnie, lepiej poszukać igłę używkę TAB 3 i będziesz Pan zadowolony.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zaraz obczaję czy ok. Pojawił się w 720/1080p.- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy.. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!